Arama sonuçları: *

1. Arif0

Sizce bu figür kaç TL ye satılır ?

Ah pardon yanlış yere açmışım :/
  2. Arif0

Sizce bu figür kaç TL ye satılır ?

Kardeşim elle ısıya dayanıklı kilden yaptı. Sizce kaç TL den satmaya başlayabiliriz? Aranızda satıcı varsa komisyon+vergiler sonrası kaç TL kar kalır ?
  3. Arif0

Artık technopat a "türknet nefreti" konuları açabilirsiniz !!!

Ben "gta 4 ü ilkkez %70 indirimde gördüm" yazıp yanlış bilgiden ban alınca tp dan uzak kalmaya karar verdim. Bide komik olan konu sahibide bendim : D Beni banlayan mod ile konuyu onaylayan mod aynı kişi jkhjksvbjk 1701547849 Özelden yardımlaşınca banlıyolar yani uzun bi konuyu illa yazmam gerek...
  4. Arif0

https://forum.donanimarsivi.com/konu/technopat-forumda-tuerknet-koetueledigim-icin-ban-yedim.700674/
  5. Arif0

Tartışılır. Bana kalsa kablonet. Adamlar alt yapısını drek kendi çektiğinden altyapı hızıymış internetin yavaşlamasıymış vs uğraşmıyon. Ama pahalı, paran varsa kablonet.
  6. Arif0

Normalde TP a işte türknet kötü kablonet daha iyi, türknet takılıyo vs vs yazarsanız sponsorluk dan dolayı ya mesajınızı siliyolardı yada banlıyolardı 1 saatlik felan. Recep baltaş abimiz saolsun(!) bu sorunu çözdü : D Artık TP a türknet berbat yazabilirsiniz : D
  7. Arif0

Kelebek çakı nerden bulunur?

Eskiden bakkallarada satılırdı. Herhangi bir zarar verme amacım yok. Nasıl bulabilirim ?
  8. Arif0

Technopat Forum'da TürkNet Kötülediğim İçin Ban Yedim.

tp çöp, DA adamdır 1678260011
  9. Arif0

Donanım arşivine ve ekibine teşekkürler

ruhbsdfvhjbadfsjlhvbadsfvhjlabd
  10. Arif0

Donanım arşivine ve ekibine teşekkürler

Gerçekten en samimi halimle söylüyorum en iyi forum sizsiniz. Öbür forumlarda sürekli diken üstündeydim mod lar salmıyordu iki şaka yapınca hemen konuyla alakasız diye ban veriyolardı (özellikle TecPat gına getirdi). DA forum bu konuda tam ideal esneklikte. Her türlü kendinizi iyi...
Top Bottom