Arama sonuçları: *

1. Astralbell02

{BULUNDU} Annem için Lipiodol Ultra Fluid arıyoruz!

geçmiş olsun hocam
  2. Astralbell02

MHRS Randevu Hakkında

testlere falan baktığımda renk körü çıkıyorum belli bi renkte değil direkt tüm renk körüyüm sanırım veya kırmızı-yeşil.
  3. Astralbell02

MHRS Randevu Hakkında

anladım hocam, teşekkürler. bakalım bi renk körü olmadığımız kalmıştı :D
  4. Astralbell02

MHRS Randevu Hakkında

Arayıp sordum, ekranda gözükmüyor dedi. Bi yerden bakacaksınız dedi ama anlayamadım. Hangisine hocam ?
  5. Astralbell02

MHRS Randevu Hakkında

Kemik yaşı, okb bozukluğu ve renk körü testi için hangi bölümden randevu almam lazım ?
  6. Astralbell02

Sol gözümde siyah bir çizgi var.

Hocam zaten bir zararı yok bildiğim kadarıyla dediğim gibi bende küçüklükten beridir var 3-4 yıl oluyor ama yine de doktora gözükmekte fayda var.
  7. Astralbell02

Gidin hocam yine doktordan iyi bilemeyiz. Küçükken gözümde sinek uçuşuyor zannederdim anneme kanitlayamazdim. Sonradan araştırıp öğrenince fark ettim. Doktor önemli bir şey olmadığını söyledi ilaç falan da vermedi.
  8. Astralbell02

Hocam o dediğinizde bende de var. Genellikle açık renklerde belli oluyor, ben de ameliyat fln gerekiyor diye endiselenmistim fakat doktora gittiğimde önemli bir şey olmadığını söylemişti. Tam hatırlamıyorum yanlis bilgi vermeyeyim gözde bir yerin kurumasindan oluyormus şu an gözümde 2-3 tane...
  9. Astralbell02

son 4 gündür günde 1-1,5 litre kola içtim sıkıntı olur mu

Haklısın kokan abi, doldur ixek
  10. Astralbell02

Hocam doktora gidip bi ciğerlerinize baktirsaniza kömür olmuş mu
  11. Astralbell02

Yazın ortasında yatağa düşmek kadar kötü bir şey yok yanıyorsun + 40 derece
  12. Astralbell02

Bir sey olmaz ama içmeni tavsiye etmem, bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama artık pepsi, Coca Cola şekerli su'dan bir farkı yok.
Top Bottom