Arama sonuçları: *

1. BATTLEFIELD

SON DAKİKA ! Van'a Terörü Destekleyen Başkan Geçti !

AKP yine ne yapıp edip seçim bugunu bulmuş. Karşı çıkılması mümkün olmayan bir belediye çöreklenme olayı.
  2. BATTLEFIELD

Hangi 5 Aday Gelse CHP Düzelir ?

Dünyanın en başarısız, kötü listesi olmuş la. Selçuk Bayraktar %51'le kazandı bile geçmiş olsun.
  3. BATTLEFIELD

İsrail, Filistin'e Savaş İlan Etti

Şu görüntülerden sonra İsrail bunları sağ koymaz gibi duruyor:
  4. BATTLEFIELD

Zebani Efe Müslüman olmuş (!)

Bu tür kanalların düzenli alışkanlığıdır bu. Ateisti şöyle gömçürdük, agnostiği şöyle hoplattık, deisti şöyle göçerttik diye video atarlar. Her video da aynı teraneleri 15 bin kere söylerler. Prim için dini anlamda yapmayacakları şey yok bu kanalların.
  5. BATTLEFIELD

🔥 Meksika'da ki Hz. İsa heykeli yıkıldı 🔥

Bi' dolu para verip yeniden inşa ederler şimdi bunu.
  6. BATTLEFIELD

Bir kadın otobüste benim ülkemi lezbiyen yapamayacaksınız diye bağırdı

Osmanlı'da oğlancılığın ve eşcinselliğin dip boyu olduğunu bilmeyen çakma Osmanoğullarını dün gece fena kudurttular. Bu abla da onlardan biri olabilir. Öyle ya da böyle kudurmaya da devam edecekler.
  7. BATTLEFIELD

Suriyeli gazeteci Türkiye hakkında Nazi Cumhuriyeti ifadesini kullandı

Bi gelse var ya 😂😂🤣
  8. BATTLEFIELD

"Türkiyeli" sözlükten kaldırıldı

9. BATTLEFIELD

🗞️ En İyi Haber Kaynağı (Anket)

Duayen Gazeteci
  10. BATTLEFIELD

Türkiyeli kelimesi TDK tarafından sözlüğe eklendi

Kelimeyi ekledikten sonra kaldırdılar ya bir de. Rezalet.
  11. BATTLEFIELD

Recep Baltaş Neden ?

Deve sidiği bedavaymış orada duyduğuma göre, gidebilirsin (y)
  12. BATTLEFIELD

Recep Baltaş Neden ?

Burdaki mesele o kişinin kadın veya erkek olmasında değil. Kişi eğer ki burda olduğu gibi ülkenin değerlerini hiçe sayar, kendisinin olmayan bir ülkenin anayasasına aykırı laf eder, "zorla laikleştirildiler" gibi laflar kullanırsa bu lafları da paşa paşa alacak. Gittiği yeri de geldiği yer gibi...
  13. BATTLEFIELD

Maliye Bakanlığı: "Avrupa'da akaryakıt satışında en ucuz 4'üncü ülkeyiz!"

Alım gücü denilen şeyi onlar da biliyor elbet ama yok saymak işlerine geliyor. Nasıl olsa sayı gösterince inanıyor bizim millet.
  14. BATTLEFIELD

İngiltere'de Arap göçmenler şeriat yürüyüşüne katılmayanlara tepki gösterdi

İlerleyen yıllarda Avrupa'da aşırı sağ artarsa şaşırmamak lazım.
  15. BATTLEFIELD

Elon Musk'ın Yaptığı Doğru mu?

Elon'un ucubelikleriyle uğraşamam. Ben Evrim Ağacı'ndan devam.
  16. BATTLEFIELD

Türkiye'de OnlyFans'a erişim engeli getirildi

Hükümet eleştirisi yapmış, ben daha çok topluma eleştiri yaptım. Hükümetin böyle bir karar verebileceğini bildiğimden hükümete tek kelime laf etmedim, şaşırtmıyor çünkü artık.
  17. BATTLEFIELD

Türkiye'de OnlyFans'a erişim engeli getirildi

Bizim insanımız daha "toplum ahlakı" denen bir kavramın olmadığını ve her insanın kendi hür iradesiyle kanunlara aykırı olmayacak şekilde kendi hayatını istediği şekilde düzene koyma hakkı olduğunu bilmiyor. Kendisine doğru geleni herkes için doğru, kendisine yanlış geleni herkes için yanlış...
  18. BATTLEFIELD

Mehmet Şimşek TR'nin Rasyonel bir zemine dönme dışında bir seçeneği kalmamıştır

Benim pek umudum yok ama gerçekten rasyonel ve küresel anlamda başarılı, uzun vadede fayda sağlayacak bir ekonomi politikası görürsek güzel olur. Durum aynı şekilde devam edecek olursa da en azından benim gözlerimdeki ışıltıya bakın diyerek bizimle alay eden bir bakanımız olmayacak.
  19. BATTLEFIELD

TELEFONLARDA ÖTV INDIRIMI NE ZAMAN?

Aynen kardeşim. Öyle bir gerçekleştiriyorlar ki söyledikleri şeyleri biz çok utanıyoruz bunlar söylediklerini gerçekleştirince. Boşuna muhalif olmuşuz bu zamana kadar. https://www.webtekno.com/turkiye-500-bin-TL-altinda-sifir-araba-kalmadi-h134942.html
  20. BATTLEFIELD

Geert Wilders: Erdoğan’a oy veren Türklerin Türkiye’ye taşınmasını temenni ediyorum

Aynı söylem Avusturya'da da var galiba. Halimizden elin Avrupalısının sağcısı anladı, bi iktidar anlamadı.
Top Bottom