Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

Ana Konu Kripto Para Analizleri, Haberleri, Fırsatları🚀🚀🚀

Arkadaşlar bir şey sorucam şu RTM coinden fazla fazla var elimde. Arkadaşım onu bir şekilde shibaya yatırmamı uzun vadede iyi kar elde edebileceğimi soyledi. Sızın gorüşlerinizi merak ediyorum. Uğraşmaya değer mi? Hani oyle büyük paralarda gozum yok sadece RTM de gelecek gormüyorum. Kendi...
  2. Berk Atmaca

Gtx 1650ti (laptop) ile mining yapsam getirisi ne olur?

Etherium kazmak zorunda değiliz hocam alt coinler var 4Gb ile kazılan. Yapılmayacağı anlamına gelmiyorsa yapalım :) elektrik mühim değil. Yapmak istiyorum. Konuyu şöyle düzelteyim: Mining yapmak istiyorum, yardımcı olur musunuz?
  3. Berk Atmaca

Gtx 1650ti (laptop) ile mining yapsam getirisi ne olur?

Arkadaşlar selam, elimde bir laptop var. Neredeyse hiç kullanılmıyor. Evde yatıyor. Oyun oynayan biride değilim. Masaüstü pc'm tüm işlerimi görüyor zaten. 1650ti model ekran kartına sahipmiş. Bu kart ile mining yapma istiyorum. Ne kazılabilir? *Tavsiye almıyorum* tecrübelerinizi paylaşın ;)...
  4. Berk Atmaca

Öneri Nasıl Para Kazanırım?

Reis premier pro öğren. Effectleri öğren. Gerisi kolay. Yaptığın çalışmaları youtube kanallarına mail olarak at beğenilirsen seninle çalışıyorlar. Bunu benim öğretmem biraz saçma çünkü bende öyle çok bilgili değilim. Öyle program indirdim editör oldum diye de olmuyor. Araştırmak bilgi edinmek...
  5. Berk Atmaca

Kanka şöyle anlatayım; öncelikle heves çok önemli. Programları çok bilmene gerek yok. Hafif mizahın varsa zaten editler kolaylaşıyor. Cut/Add şeklinde edit yaparsan seyir zevki az olur disslike yersin. Özelden yazarsan sana yardımcı olabilirim.
  6. Berk Atmaca

Ben editörlük yapıyorum youtube kanallarına. İlk başladığımda Xeon X5450'li sistemim vardı. Soğutucum yoktu renderda 90 derecelerde geziyordu. İlk soğutucu aldım sonra pc. İmzadaki sistemi az peder desteği, az harçlık, az editörlükten kazandığım parayla hallettim. Şuan kral gibi pcm var bana göre.
Top Bottom