Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

Twitch iştirak -18 yaş nasıl doldurulmalı

Para hemen çekemeyeceği ve yaklaşık 1 sene civarı yayın yapma sonunda birikeceği için şimdiden doldurması mantıklı. Para çekmediği müddetçe sorun olmaz.
  2. Berk Atmaca

YouTube abone satın almak mantıklı mı?

Eğer gelecek botlar aktif kullanılmıyorsa (izlenme, like vs içinde kullanılmıyorsa) mantıklı ama kullanılıyorsa ve anasayfaya sık sık giriliyorsa izlenmelerini kötü etkiler. Sebebi ise görüntüleme başına video tıklama oranın ciddi anlamda düşer. 1000 abonen var ve hepsi bot diyelim. Senin...
  3. Berk Atmaca

Streamlabs kaliteli ve net görüntü için yayın ayarları

Twitch üzerinden izlediysen yayın tekrarını şöye oluyor, twitch fazla yer kaplamasın diye 6k bitrate verdiğin yayını 4.500 5000 bitrate'e düşürüyor. Kalite o yüzden cortluyor.
  4. Berk Atmaca

twitchte vergi ödeme nasıl oluyor?

18'i bekle bekleyemezsen özelden yaz
  5. Berk Atmaca

Twitch Yayın Terkarlarını YouTube da Paylaşmak.

10dk dan uzun videolar izlenmeyi bırak tıklanmıyor bile. Büyük beklentilerin olmasın haberin olsun
  6. Berk Atmaca

Twitchde çekiliş yapmak için bot veya site önerisi

Aferin 👏 Sağolun hocam. Arkadaşım bunu önerdi ama yine de başka birisinden onay ihtiyacı hissettim
  7. Berk Atmaca

Twitchde çekiliş yapmak için bot veya site önerisi

Arkadaşlar twitchde yayınlar yapıyorum ve sponsorluk anlaşması yaptım bir oyunun bir serveriyle. Çekiliş yapmayı planlıyoruz. Bu çekilişi yapabileceğim bir bot veya site var mı bildiğiniz?
  8. Berk Atmaca

Twitchte Yayınlarım Izlenmiyor Ne Yapabilirim

VODları aç. Yayınlarına bakalım. Üstelik kanalında tasarımlar vs hiç yok. Paneller bile boş. Tasarımları yap paneller vs oraları doldur ki az profesyonel görün. Yok sık sık yayın aç oyun oyna vs den ibarety değil. Önemli olan şu dümdüz yayın açıp oyun oynamaman lazım. 0 kişi izlese bile senin...
  9. Berk Atmaca

Youtube Oyun odaklı YT kanalım için isim önerisi alabilir miyim?

Hiç internetten editör aradın mı? Berk Atmaca sizi büyük bir yükten kurtararak videonuzu anında editler. Böylelikle ideal videonuzu en hızlı ve güvenilir bir şekilde editlendiğinden emin olabilirsiniz. Editör mü? Berk Atmaca. Saygılar 1686490030 Editör lazım mı kısaca
  10. Berk Atmaca

Twitch Twitch Yayın Tekrarı Ara Sıra Donuyor

Bende de var o sorun. Twitch bozuk şuan
  11. Berk Atmaca

Twitch Twicth'de Yayın Yaptım Fakat Yayın Özeti Ana Sayfada Gözükmüyor

VOD'ları her zaman yayınla dersen oto yayınlar. Ama vurgu yapmak istediğin bir klip ya da komple yayın varsa manuel olarak vurgu olarak işaretlemen gerekir. 1684688405 VOD = yayın kaydın
  12. Berk Atmaca

Yayın yaptıktan sonra açtıysan yayın kaydın kaydedilmemiştir. Yayın açmadan önce açık olması lazım yoksa kaydetmiyor.
  13. Berk Atmaca

Şu ayar açık değilse kaydetmemiştir kontrol ettin mi?
  14. Berk Atmaca

İçeriği bulmak zor olmasa gerek. sol kısma bak
Top Bottom