Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

F/P Motor Ceketi önerisi

Usta Drift L aldım. Rodaj biteli 2 hafta oluyor. Üniversite okuyup çalışarak aldım valla yoksa daha iyi bir model daha yüksek cc'li bir makina düşünüyordum. Artık yaza kaldı.
  2. Berk Atmaca

F/P Motor Ceketi önerisi

Dostlar selamlar 6 ay çalışıp kendime 125cc motor aldım geçenlerde. İşte kaskıydı eldiveniydi her şey okey bir ceket kaldı. Bana önerebileceğiniz kaliteli bir ceket arıyorum. Çok pahalı olmazsa sevinirim param kalmadı fazla
  3. Berk Atmaca

Cap alabileceğim yer önerisi TR

Dostlar ters şapka / cap takıp sağda solda oldukça gezen hatta evde hiçbişi yokken pc başında bile kullanan birisiyim. TR'de cap alabileceğim bir yer site insta sayfası vs var mı?
  4. Berk Atmaca

899 TL'ye Nike Blazer aldım

1000tl ye ayakkabı alınıyor mu :D blazer low kovalıyorum da yok. normalde blazer mid vintage var da bide low arıyorum yaz için
  5. Berk Atmaca

899 TL'ye Nike Blazer aldım

1000tl'ye bana sat
  6. Berk Atmaca

Dar gelen krampon nasıl genişletilir?

sıcak su ile müdahale et
  7. Berk Atmaca

Oversize tişört alırken normal bedenle aynı bedenmi almak gerekir ?

Denemek lazım. Ben s giyiyorum. M beden oversize tişört ve sweatlerim var.
  8. Berk Atmaca

Bu iki ceketten hangisi sizce

sana 2. daha çok yakışmış
  9. Berk Atmaca

Bu ceket alınır mı ?

Alınır. Omuzların genişse yakışır
  10. Berk Atmaca

Tüm Sweatshirt'e baskı yapan yer var mı?

Öyle bir yer keşfedersen beni haberdar et. UP!
  11. Berk Atmaca

Dolaptan ayakkabı alınır mı?

uyarı yemek istemiyorum
  12. Berk Atmaca

bunu mu yazabildin sadece? birader daha fazla yazma. adam akıllı sorduğum soruda ***** saçma şeyler yazıp sinirlerimi zıplattın. inan senin decahtlondan aldığın ayakkabılara ihtiyacım yok. nike blazer vardı ve onun yerine aynısından da almak istedim. yazdığım şeyi de yanlış anlayıp...
  13. Berk Atmaca

Sahte muhabbetleri de var onu akıl etmedim ben. Artık arayılda çalışır alırım kendime 2 tane. 1 hafta kaldı zaten finallerim bitiyor.
  14. Berk Atmaca

birader sorunun mu var? koskoca alınır mı diye başlık atmışım. alma mantar olur ayağın de geç. boş boş konuşup canımı sıkma benim. benim ne beğenip beğenmediğime de bi zahmet karışma. vurgulayım da hayatımda hiç 2. el kıyafet al sat yapmadım giymedim de. konuda buldum almak mantıklı mı diye de...
  15. Berk Atmaca

hayır? sadece soru sorduk. inan bu ekonomide giydiğim donu sana 100tl'ye aldırtır üstüne bi güzelde giydirip gezdirirdim. boş yapma agresif tavrını git başka yerde takın
  16. Berk Atmaca

Dostlar ayakkabımı yılbaşı gecesi ateş başında erittiğim için (nasıl oldu diye sormayın xd) ayakkabımın önü patladı ve yanık var kötü duruyor. Ayakkabı almam lazım ama her şey çok pahalı. Bende Nike Blazer Mid vardı işte 1600tl falan olması lazım. 1600tl'ye ben 1 aylık ev kiramı ödüyorum işte...
  17. Berk Atmaca

Dar Boxer VS Bol Boxer

Aga şimdi cihaz olur olmadık yerde çalışmaya başlıyorsa dar ama yok benim cihaz safe modda diyorsan bol daha iyi oluyor.
  18. Berk Atmaca

Çakma ayakkabı alınır mı?

Ben 4 tane replika aldım. Birde yanında şu ortopedik tabanlardan aldım. Sıkıntı çekmiyorum. Ama orijinal alman her zaman daha iyi.
  19. Berk Atmaca

Kapüşonlu Sweatshirt önerisi?

Bulursanız buraya da atar mısınız hocam?
  20. Berk Atmaca

Kapüşonlu Sweatshirt önerisi?

Bastır o zaman dostum. Ben arkasında Grove Street yazan sweat bastırıcam yakında.
Top Bottom