Arama sonuçları: *

1. BurakReiS

Oyun için 2.ci bir işletim sistemi kurabilirmiyim ?

Yeni bir harddisk alıp veya mevcut harddiski ikiye bölüp başka bir tane daha windows kursa nasıl olur?
  2. BurakReiS

win 11 geçilebilir mi?

Evet. Update gelmiş gibi indiriyor yüklüyor yeniden başlatıyorsun ve yeni windows.
  3. BurakReiS

win 11 geçilebilir mi?

Son zamanlar da kullananlardan buglar hakkında şikayet duymadım. O tip sorunlar çözüldü. Direk update gibi yapıyorsun, format vs. gerektirmiyor hiçbir dosyana bir şey olmaz.
  4. BurakReiS

Windows 10 en temiz nasıl sıfırlanır?

Linki var mı acaba, yoksa MediaCreationTool ile mi indireyim?
  5. BurakReiS

Kendimdeki iso ile atsam formatı daha sonra güncellenmez mi?
  6. BurakReiS

Flash ile yaptığım güncelleme sürümü eski veya beta deneme sürümü gibi bir şey ise?
  7. BurakReiS

Arkadaşlar VALORANT'ta oyundan atma sorununu uzun bir süredir yaşıyorum ve artık format atmaya karar verdim. Sizce ayarlardan mı atmalıyım, yoksa direk flash ile mi? *Daha temiz bir sıfırlama olsun istiyorum. *Flash ile atacağım sürüm eski olabilir diye korkuyorum.
  8. BurakReiS

Windows XP Kurulumu

Hmm anladım.
  9. BurakReiS

Windows XP Kurulumu

C neden 100mb onu soruyorum :d
  10. BurakReiS

Windows XP Kurulumu

Normalde C'ye kurulmuyor muydu? Biliyorum C diskini sistem ayrı yapmış ama neden?
  11. BurakReiS

Hiçbir şey yapmadan bilgisayarıma format atılmış gibi oldu??

Tamam yine de teşekkür ederim
  12. BurakReiS

Dosyaları yedekledim ve format atıcam ama dosyaları silmeden direk ayarlara format gibi bir şey var onu yaparsam yine de düzelir mi?
  13. BurakReiS

Oturumu kapat dediğimde yeniden geçici oturum açıyor ve yine aynı hatayı veriyor. Diğer forumlara baktım regeditten vs. yapıyorlardı onları da denedim olmadı. Youtubedan video izledim onalrı da denedim yine olmadı artık format atmayı düşünüyorum.
  14. BurakReiS

Arkadaşlar güncelleme vardı onu yapmak için yeniden başlat diyordu bende kapatıp uyudum yapmadım güncelleme. Uyandığımda pcyi açtığımda oturum açılmadı gibi bir şey dedi, format atılmış gibi bazı programlar silinmiş ama bazıları da silinmemişti. Baktığımda güncelleme hala duruyordu, yapayım...
Top Bottom