Arama sonuçları: *

1. Bursalı_Genç16

Türk oyuncular neden her hata yapana hakaret ediyor

Herkesin hayatı stresli 1680959190 Takım eğlense bende bir şey demem ama takım rahatsız olmasına rağmen uyarılmalarına rağmen müziği açmaya devam etmek ne kadar doğru
  2. Bursalı_Genç16

Aynı şekilde bende bıraktım oyunu
  3. Bursalı_Genç16

Benim 6 canım var adamlar iki kişi gitsem öldürecekler niye gitmedin diyip hakaret edip attılar Sanki kendileri bu durumu hiç yaşamadı 4 kişi bir bombayı koruyamadı 6 canı olan ben suçlu oldum hakaret edilip oyundan atıldım
  4. Bursalı_Genç16

Yabancı oyuncularda müziği kapatın diyorlar hakaret edip aynı şeyi yapmaya devam ediyorlar bizim gibi efendi Türk oyuncularınında adıda lekelenmiş oluyor
  5. Bursalı_Genç16

Bir oyun oynanmadan öğrenilmez ama bizim Türklere anlatamazsın bunu
  6. Bursalı_Genç16

Ben direkt Valorant'ı bıraktım
  7. Bursalı_Genç16

Türkler CS:GO'da her hata yapana hakaret ediyor ama yabancıların böyle bir şey yaptığını görmedim en kötü oynadığım rekabetçi maçında bile bana bir şey demediler 40 da yı da 1 hata bir hata yaptım türkler hakaret edip oyundan attı. Aynısını yabancı bir oyuncuyada yaptılar. Minecraft'da da...
  8. Bursalı_Genç16

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor [Fiyatı da Hiç Uygun Değil]

Bayadır foruma girmiyordum o yüzden konun defalarca kez açıldığını bilmiyordum bilseydim açmazıdım
  9. Bursalı_Genç16

Ben 12 TL ye almıştım yıllar önce indirime girmişken iyikide almışım 12 TL ye cs go yu
  10. Bursalı_Genç16

Ben oyunu daha önce satın almıştım zaten haber başlığını webteknodan aldım webteknoya göre fiyatı uygun değilmiş demek ki
  11. Bursalı_Genç16

Konun açıldığını görmedim görseydim açmazdım zaten bayadır bu foruma girmiyordum
  12. Bursalı_Genç16

Ben görmemiştim görseydim açmazdım
  13. Bursalı_Genç16

Ücretli olarak çıkıp uzun süredir ücretsiz bir şekilde oynanabilen popüler FPS oyunu CS:GO, bazı özelliklere erişim sağlamak için ücretli üyelik sistemi getirdi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta...
Top Bottom