Arama sonuçları: *

1. Bursalı_Genç16

Yardım Realtek Audio Control bu uygulama açılmıyor hatası

Ne yaptıysam bu hata çözülmedi daha önce böyle bir sorun yoktu sorunsuz çalışıyordu bir anda böyle oldu. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardım edersesniz sevinirim.
  2. Bursalı_Genç16

Acer laptop mikrofon ses gitmiyor

Almadı hiç bir sıkıntı yoktu bir kaç gün önce
  3. Bursalı_Genç16

Acer laptop mikrofon ses gitmiyor

Bir anda mikrofon'dan ses gitmemeye başladı
  4. Bursalı_Genç16

Free dos laptop sddi görünmüyor

Free dos Acer laptop aldım ssdi gözükmüyor
  5. Bursalı_Genç16

Yardım HP Caps Lock ışığı yanıp sönüyor ve görüntü gelmiyor

HP Caps Lock Işığı Yanıp Sönüyor görüntü gelmiyor Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  6. Bursalı_Genç16

Yardım Laptop Bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok

HP Pavilion g6 laptobuma movie maker programı yüklendikten sonra bilgisayarın yeniden başlatılması lazımdı ben de bilgisayarı yeniden başlattım ve yeniden başlattıkan sonra bilgisayar çalışmasına rağmen görüntü gelmedi Ben movie makeri daha öncede aynı şekilde bilgisayarıma yüklemiştim hiçbir...
  7. Bursalı_Genç16

Öneri laptopun bataryası bozukken kullanırsam sorun olurmu?

Bozuk pili çıkartıp kullanmak daha iyi bence
  8. Bursalı_Genç16

1-2 yıldır böyle kullanıyorum şarj kablosunu takılı bir şekilde çalışıyor bilgisayar
  9. Bursalı_Genç16

Bir şey olmaz benim laptobumun bataryası bozuktu çıkardım öyle kullanıyorum şu ana kadar da hiçbir sıkıntı olmadı.
  10. Bursalı_Genç16

Yardım HP Pavilion G6 notebook PC laptop klaviyesi sadece 2 tane rakam çalışıyor

Fare tuşları kapalı klaviye aygıtlarını kaldırdım sonra geri yüklendi ama sorun yine de çözülmedi yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  11. Bursalı_Genç16

Yardım İntel HD Graphics kod 43 hatası

Bu hata yüzünden oyun oynuyamıyorum bu hata Windows 7 den Windows 8.1 e geçince geldi AMD HD 7400M ekran kartım bozuk bu yüzden devre dışı bıraktım ondan dolayı bu hata gelmiş olabilir mi
  12. Bursalı_Genç16

Yardım flash bellek çalışıyor ama bilgisayar görmüyor(Windows7)

flash bellek çalışıyor ama bilgisayar görmüyor(Windows7)
  13. Bursalı_Genç16

Çözüldü✓ Bilgisayarda saat ve tarih geriye gitme (sıfırlanma) sorununun çözümü 😉 - (BIOS pili değiştirmeden)

1 = tarih ve saat ayarlarına giriyoruz ve saat dilimini değişitire basıp bağdatı seçiyoruz. 2=https://www.sordum.org/9203/update-time-v1-2/ bu linkten bu programı indiriyoruz. 3 = yerel disk C ye giriyoruz ve klasör arama seçeneklerinden gizli klasörleri göster seçeneğini seçiyoruz. 4 = program...
  14. Bursalı_Genç16

Laptopun sesi bir anda gitti ne yapmalıyım

Laptopun sesi bir anda gitti ne yapmalıyım. Kulaklığımdan ses geliyor ama sadece Zoom'dan ses geliyor YouTube'den bir video açıyorum ses gelmiyor. Spotify. İndirdim oradan müzik açtım ses gelmiyor galiba Zoom'da kulaklığımı seçtiğim için ses geliyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  15. Bursalı_Genç16

Yardım laptop bataryası şarj olmuyor

laptop bataryası şarj olmuyor
  16. Bursalı_Genç16

Ekranda yeşil çizgi

https://www.chip.com.tr/forum/ekranda-cizgi_t241619.html burda sorunun neden kaynaklandığı yazıyor 1596457769 Prt sec tuşuna basın sonrasında başlat menüsünden painti açıp yapıştır deyin ve resmi kaydedin. Resimdede çizgi var ise (olacağını zannetmiyorum) sorun ekran kartından olabilir. resimde...
Top Bottom