Arama sonuçları: *

1. CanerKaraca

USDT'ye dikkat edin !

Hiçbir şey tamamen güvenli değildir ama BUSD için dünyanın en büyük borsası Binance her dolarınıza karşılık fiziksel olarak bankada depolandığına dair garanti veriyor bu yüzden şuan en güvenilir stabil coindir.
  2. CanerKaraca

USDT'ye dikkat edin !

BUSD her kullanıcıya bankada fiziksel olarak parasının olduğunu garanti ediyor.
  3. CanerKaraca

5 Dakikada 30TL Kazanmak! (6 MİLYON TL AİRDROP | Ödeme Kanıtlı)

Ne diyon sen fedöcü? Ülke bi yere gidiyosa anca şaha gider bi yere gitmez merak etmeee. Ehonomi çok iyi askeri ücrete %50 zâm geldi daha ne olsun nankörler... sen çıkart bakim o telefonu 20 sene önce tüp sırası vardı şimdi herkeste var ayfon cebindeee gelmiş burda 30tl para değil diyor hadsiz...
  4. CanerKaraca

(y) Çok zenginsin ohaaa nolur lütfen bana para at ben de hoşbeş yicem TR97 0006 2000 7020 0006 9039 02 Garanti TR41 0011 1000 0000 0101 4075 47 Enpara TR24 0004 6004 2688 8000 2775 56 Akbank buyrun efenim
  5. CanerKaraca

Sorun o ki böyle çocuklar kendileri gibi herkesin alım gücünün çok iyi olduğunu zannediyor. Kendileri gibi başkalarının da babasının cebinden tırtıklayıp her gün hoşbeş falan yediğini zannediyor. 30₺ senin için basit, babandan istediğin zaman hemen verebileceği bir para olabilir fakat asgari...
  6. CanerKaraca

Bitexen Yeni Üyelere 30₺ Hediye (YATIRIMSIZ)

2 gün sonra bitiyor dostlar haberiniz olsun.
  7. CanerKaraca

yalan süleme 3k değil 1k..... https://www.trendyol.com/samsung/galaxy-j3-2016-8gb-altin-cep-telefonu-ithalatci-firma-garantili-p-148490833?merchantId=610415 al akıllı telefon ön kamerası da var daha ne olsun.....
  8. CanerKaraca

"ürün ücretsizse ürün sizsinizdir" lafına örnek olarak Binance'ı gösterdim. Yoksa Bitlo ile Binance'ı karşılaştırdığım yok 😃 evet, hür irade. Sen 30₺'yi belki 1 saniyede kazanıyorsundur kimisi asgari ücret ile 1.5 saatte. Bu yüzden uğraşmaya deyip değmeyeceğini kişi belirler. Kaldı ki öyle...
  9. CanerKaraca

Babasından aldığı harçlıkla sokağa çıkan anlamaz paranın ne kadar kıymetli olduğunu. Sürekli yok 30₺ için kimlik bilgimi satmam yok şöyle yok böyle diye yorum yapıyorsunuz, biz de kaç kez zaten kimlik bilgilerimiz heryerde dolaşıyor, zaten çalınmış, bunlar alsa ne olacak diyoruz ve hala...
  10. CanerKaraca

ICRYPEX Yeni Üyelere 30₺ Hediye (YATIRIMSIZ, ÇEKME LİMİTİ YOK, KYC YOK)

Bir bakmışsın o 30₺ olmuş sana 3 bin ₺ 😶
  11. CanerKaraca

Ehonomi çok iyi yigenim, işsizlik yok, gençler iş beğenmiyor, masa başı iş arıyorlar, iş her yerde var, bizim aşağı mahallede bir esnaf işçi arıyor en az 50 yıl deneyimli amele arıyor, askeri ücret, sikorta, yemek ve yol yok, 12 saat + 4 zorunlu mesai. Tertemiz iş. Telefoni çıkra bakim sen hele...
  12. CanerKaraca

Bir kripto parada nasıl spekülasyon yapılır fiyat şişirilir?

Yalan söyleyerek, kandırarak, lobicilik yaparak para girişi sağlayıp yükseltebilirsiniz ancak.
  13. CanerKaraca

stepn nedir? nasıl kullanılır

Stepn grupları var oradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Discord ve telegram. Benim 30 bin ₺ gibi "astronomik" paralarım olmadığı için kullanmadım fakat olsa muhtemelen kullanacağım bir uygulama olurdu. Çünkü uygulama özel davet ile kullanılabiliyor. Clubhouse benzeri gibi. Herkes kod için can...
  14. CanerKaraca

stepn nedir? nasıl kullanılır

Uygulamada 30 bin ₺'den başlayan fiyatlarla ayakkabılar var. Bu ayakkabıların seviyesine göre yürüyerek para kazanıyorsunuz. En ucuz ayakkabının günlük getirisi sanırım 3 bin ₺. Ama ayakkabının eskime tamir v.s karışık olayları var.
  15. CanerKaraca

Evet 30-35₺ arası gidip geliyor. Başlığı da ona göre açtım zaten.
  16. CanerKaraca

Bitlo Yeni Üyelere 30₺ Hediye (KYC YOK)

Merhaba, Bitlo davet koduyla yeni gelenlere 30₺ para hediye ediyor. Para anında FAST ile yatıyor. Kampanya bu ay içerisinde geçerlidir. KYC zorunlu değildir. Referans kodumla üye olarak siz de 30₺ kazanabilirsiniz. Referans Linkim (Tıkla) Referans kodum: 4bd07z Not-1: KYC şartı yoktur. Kanıtı...
  17. CanerKaraca

Dedi 85 milyonun verisi çalınmış T.C. vatandaşı 🧐 Adamlar istese bulur kimlik bilgilerini, sen de az kurcalasan bulursun. Ne yapacak senin kimlik bilgilerinle üzerine şirket mi açacaklar 😃 Yerli ve milliyi dikkat edersen tırnak içinde söyledim 😁
Top Bottom