Arama sonuçları: *

1. CarEnthusiast

flixnet - yaninet - pananet sizce hangisine geçmeliyim?

Ben galiba yaşlanıyorum 3 firmayı da ilk defa şimdi öğrendim 😅
  2. CarEnthusiast

İnternetim Çok Kötü Ne Yapabilirim

Aynı durumdayız Beykoz’da aile evimdeyim 3 katlı bina 14 mbps interneti paylaşıyoruz eğer aileden biri Netflix açarsa televizyondan rainbow ortalama 90-140 Ping ile oynamaya çalışıyorum altyapı da yok
  3. CarEnthusiast

Fiber İnternet 1000mbs TTNET

1 ay sonra taahhüttüm bitiyor ben de yeni internet arayışındaydım fark ettiğim bir kaç şey var 1-Mevcut paketim 50 megabit ve yavaş geliyor ama 200 den fazlasına gerek var mı? Yani gerçekten değecek mi canın bir şey oynamak istediğinde yalnızsan belki ama arkadaşlarınla oynayacaksan eğer...
  4. CarEnthusiast

GIBIRNET nasıldır sizce?

Valla benim tahaaüt 1 ay sonra bitiyor ben de kararsızım neyse geçsem Edit: Kafamda Comnet var ama hadi bakalım
  5. CarEnthusiast

NetSpeed Kullananlar Arkadaşlar Memnun Musunuz?

Fiber fakat ben baya uzun süredir müşteriyim bana özel fiyat olabilir
  6. CarEnthusiast

NetSpeed Kullananlar Arkadaşlar Memnun Musunuz?

2 Ay sonra Türk Telekom taahhütüm bitiyor şu anda 50 Mbps pakete 138 lira vermekteyim NetSpeed neredeyse aynı fiyata 100 Mbps paketi alabiliyorum fakat bana yabancı olan firma Adana'da oturuyorum var mı bir şikayeti, önerisi olan Edit: İstersem 168 liraya Türk Telekomdan 100 Mbps pakete geçebilirim
  7. CarEnthusiast

kaliteli ev interneti paketi önerir misiniz??

Ya bu "en iyi internet Türknet'tir" mantığı reklamlar yüzünden artmaya başladı millet ne kadar saçma olduğunun farkında değil milletimiz bir şeyin fanı olmaya ne kadar meyilli yapmanız gereken şey şu farklı internet sağlayıclardan (Türknet Türk Telekom Milleni vs.) hepsinin bir altyapı sorgulama...
  8. CarEnthusiast

69mbps download 8mbps upload için hangi sağlayıcı daha iyi?

Sırf reklam kampanyası yüzünden o cevabı verdi yapmanız gereken şey basit yazdığınız servis sağlayıcılarını arayıp hangi altyapıyı kullandıklarını sormak(kesin Türk Telekom ama neyse) doğruladıktan sonra fiyatı uygun olanı seçmek
  9. CarEnthusiast

Yardım Hangi internet operatörü daha iyi

Valla ben de Türk Telekomdan memnunum bulunduğum bölgede evet 132 lira gibi kazık fiyata 50 megabit alıyorum paket olarak ama altyapı iyi olduğu için 53 55 arasında geziyor
  10. CarEnthusiast

Cayma durumunda bu kadar bedel istemeleri yasal mı ?

Eğer sözleşmeyi yapan sizseniz orda “g*tün yiyorsa çık” dermişçesine indirimli olarak 110TL vs yazar çünkü sözleşme feshi durumlarında indirimsiz fiyat üzerinden cayma hakkı talep edilir başıma geldi ordan biliyorum 🥲 Türknet cayma bedelinin 240 lirasını karşılıyordu sanırım yalan olmasın 120 de...
  11. CarEnthusiast

Türk Telekom'dan Hayal Kırıklığı Yaşatan Yeni Paketler..

milleni com ve türknet 2sininde ortak altyapısını kullanıyor özellikle milleni çok iyi diyorlar benim bilhim yok daha 2 sene taahütüm var anlıık cahillik yüzünden 35 megabite 105 lira veriyorum...
Top Bottom