Arama sonuçları: *

1. C

Lens kullanan varmı? (-2,75 Miyop)

Bende esnaf dükkan tabelalarına bakarak test ediyordum :D hergün menzil artıyordu
  2. C

👉Hayvan gibi yememe rağmen kilo alamıyorum?

Yaş kaç önemli bir faktör bu
  3. C

Dilin Ağızdaki Konumu Neresi Olmalı?

Yazıyı okuyunca tribe girdim dilime yer bulamıyorum şuan
  4. C

Evrim Ağacı vs Sağlık Bakanlığı, M.Ö. Çin

Tüm dünyanın kabul ettiği bir sağlık uygulamasını, TR de yutubırlık yapan biri kabul etmedi diye kafan karışıyorsa sosyal medyada çok takılma kardeş.
  5. C

Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz?

Hacı o su sayılmıyormuş bi yerde okumuştum. Yani çay içmek şu ihtiyacı gidermiyor. Direk su içmek lazım
  6. C

Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz?

4 litre vardır benimde herhalde
  7. C

17 Yaşındayım boyum uzar mı??

Uzar.
  8. C

Ağız yarası nasıl geçer?

Geçmiş olsun
  9. C

Bıçak Parası Yasal Mı ?

Geçmiş olsun kardeşim. Allah acil şifa nasip etsin
  10. C

Sigarayı bıraktım ama bir sorun var

Allah şifa versin ikimize de. Bi dönem uzun süre olmadı 3 ay falan psikolojik olarakda toparladım kendimi falan sonra bir gün yürürken bir baktım dünya kayıyor ayaklarımın altından. 1641592349 Bu hastalığın bir de psikolojik tahribatı var. Kendini yoklamaya başlıyorsun devamlı dönüyor mu...
  11. C

Beyninde sersemlik hissiyatı var mı sende de? Evet o olduğun yerde kalma olayı bende de oluyor. Net bir tedavisi de yok bunun.
  12. C

Benim ilk geçen sene oldu. Yaklaşık 20 dakika döndü ambulansla hastaneye gittim betaserc verdi bir kutu bitirdim. Ondan sonra ara ara oldu ama kısa ataklardı. En son 3 gün önce ağır bir atak geçirdim gece 2 3 gibi yarım saatten fazla sürdü.
  13. C

Şaka gibi. Tam olarak aynı sebepten dolayı sigarayı bıraktım. Vertigo atağından sonra 1641590095 Bir kaç defa içmeyi denedim başım döndü. Sana da tavsiye etmem vertigo atağını tetikliyor
  14. C

Saçımdan Eksilmeyen Kepek!

Kardeş bende de ağır kepek sorunu vardı uzun süre, saçlarımı sallayınca kepek yağmuru yağıyordu resmen. Daha sonra h&s 2v1 erkeklere özel turuncu kutu var onu kullanmaya başladım. Düzenli ve devamlı kullanmak gerekiyor başka şampuana geçmeden. 5.yıkamada falan hiç kepek kalmamıştı bende. Allah...
Top Bottom