Arama sonuçları: *

1. Cevdet Sunay

supplement kullanımı için doktor kontrolü

creatinle protein tozu (protein tozu opsiyonel) hariç diğerleri o kadar gerekli değil ki bcaa tam anlamıyla gereksiz bir şey
  2. Cevdet Sunay

Eşcinsellik, Freud, Oedipus Karmaşası

@Mete Yavuz duygularımıza düşüncelerimze tercüman olmuş, son derece güzel olayı noktalamıştır
  3. Cevdet Sunay

kasık mantarı nasıl geçer

Mantar Bulasıcı Deri Hastalıgı Elleme Oglum, Doktora Gitsene
  4. Cevdet Sunay

Ağız tadımı nasıl düzeltirim

Dişlerini ve üst damağını fırçala, sade fırçayla.
  5. Cevdet Sunay

Kilo almama bugu buldum

Nasıl ciddisin kardeşim işkembeden uçma, diyetisyenler düşünmedi de bi sen mi düşündün?
  6. Cevdet Sunay

Kendinizi nasıl görüyorsunuz

Dostrum hayır Yüce Rabbin verdiği mükemmellik İrade ve Bilinç için geçerli, fiziksel bir mükemmel vaat etmedi bizlere asla :)
  7. Cevdet Sunay

Kendinizi nasıl görüyorsunuz

Yakışıklı-İyi Orta Kilolu Orta-Uzun Boylu Kötü bir İnsan İyi bir Üye Kötü bir İnsan İyi bir Alter Ego
  8. Cevdet Sunay

Sanırım balıktan dolayı zehirlendim

Suçlunun bu olduğunu düşünüyorum, balık tazeyse pek sıkıntı olmaz genelde @DOGANALPASLAN
  9. Cevdet Sunay

(Rehber) 18 yaşından küçük olup aşı hakkına sahip olabilme

Peygamber misin bilader böyle emirler yağdırıyorsun, komik duruma düşüyorsun. Yok Gül haçmış yok yılan haçmış.
  10. Cevdet Sunay

Aşı Olmamanın Ne Gibi Zararları Var?

Aynen doktorun aklı fikri bilgisi zekası beyni pankreası yok seni bekliyorlardı Abdurrahman gelsin de bizi yönlendirsin diye
  11. Cevdet Sunay

BionTech mi SinoVac Mı Olmalıyım?

Aynen bence de ölelim geride kalanlar denesin, bu mesajı beğenen 2 kişi de denek olmalı hatta
  12. Cevdet Sunay

Aynen bence de, bilim insanları bunu düşünmedi zaten
  13. Cevdet Sunay

Yo gayet de iyi biontech olanlar, uluslar arası izin gören ve en etkili seçilmiş aşı
  14. Cevdet Sunay

mRNA aşılar için geçerli değil bu, Biontech gibi. Zaten de-aktif durumda classic aşılarda.
  15. Cevdet Sunay

Yok kardesım yok oldum sapasağlamım, bilim insanları ve doktorlardan çok bilecek değilim herhalde değil mi
  16. Cevdet Sunay

Aşı karşıtı insanların gerçekten amacı ne?

Oldum aşı, gayet de normal mis gibi. toplumda kendini ayerı yerde gören düşünmeyi yitirmiş veya kullanmayan topluluk, doktor ve firmalardan daha iyi biliyorlar zaten aldırmamak gerekli o varlıkları.
  17. Cevdet Sunay

Biontech yan etkisi ne zaman geliyor

Çarşamba oldum, şuan çok çok hafif bir ağrım var tam aşı noktasında, ilk günün sonu ve 2. günde biraz olmuştu ağrı.
  18. Cevdet Sunay

Yüzümdeki Yağlar İçin ne Yapabilirim?

Bunu bilmemiz kesin değil uzmana görün.
  19. Cevdet Sunay

Doğuştan körler nasıl rüya görüyor

Rüyayı görüntü olarak görmez sesler, dokunsal bilgi, kokular, tatlar ve hisler içerebilir doğuştan görme engellilerin gördüğü rüyalar daha doğrusu deneyimlediği/hissettiği.
  20. Cevdet Sunay

2. doz aşıdan 1 gün sonra duş alınır mı? ?

Ben 2-3 saat önce almıştım sıcak-ılık duş, üzerinden 25-30 saat geçti
Top Bottom