Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

Takip raporu alabilirmiyim ?

Takip raporunu sisteme işleme koydularsa sıkıntı olmaz ama yinede özürlüye geçirin o devamsızlıkları
  2. Charles Darwin

Yaşadığım aşırı saçma bilgisayarcı problemseli

Orada babamın arkadaşıymış falan umrumda olmazdı ortada ne dükkan kalır ne başka bir şey
  3. Charles Darwin

Yardım edin yanıyom!

Aynı sorun rx6600 kullanırken başıma gelmişti ama o zaman Windows 10 kullanıyordum battlefield 2042 oyununda fps anlık 0'a düşüp duruyordu sonra Windows 11 format attım düzelmişti sorun şuan rtx 4060ti kullanıyorum sadece yardımcı olur diye yazdım belki
  4. Charles Darwin

Geforce Exprience'a giriş yapamıyorum

Bunu kaldır şunu indir dene https://www.nvidia.com/en-us/software/nvidia-app/
  5. Charles Darwin

Niye Bu Kadar Takıntılıyım ?

Bu hastalığın tıpta karşılığı OKB yani Obsesif Kompulsif Bozukluk beyinde bulunan serotoinin hormonu yani diğer adıyla mutluluk hormonunun az salgılanmasıyla ortayaya çıkan bir durumdur ve hastalık ilerlemeden derhal bir psikiyatri doktoruna başvurulması gerekmektedir ilaç tedavisine...
  6. Charles Darwin

Takip raporu alabilirmiyim ?

Üniversite hastanesinden psikiyatri doktorundan almıştım takıntı hastalığım olduğu için haftada 1 gitmem gerekiyordu daha sonra psikolog doktoruna terapi görmeye başlamıştım haftada 2 bilemedin ayda 2 defa gitmem gerekiyordu o yüzden almak zorunda kaldım 1709117847 Ayrıca ben alalı 4-5 sene...
  7. Charles Darwin

yüklü olan oyunlarınızı ss atın

Çok fazla oyun var kütüphanede ama sık sık oynadığım oyunları yükledim sadece BF 2042 ve GTA V - FiveM var
  8. Charles Darwin

Üsttekinin profil fotoğrafıyla dalga geçin!

Biraz zor geçersiniz 😉
  9. Charles Darwin

sizin inancınız nedir(anket şeklinde)

Deist
  10. Charles Darwin

8 Değer Siyasi Görüş Testi

11. Charles Darwin

Namaz kılıyor musunuz?

Yok deizm inancına inanıyorum o yüzden hayatımı yaşıyorum
  12. Charles Darwin

Geceye Bir Söz Bırak

13. Charles Darwin

Siz nasıl bıraktınız?

2 sene önce falan bıraktım ama nasıl olduğunu anlamadım her şey anlık oldu
  14. Charles Darwin

PMYO ya gitmek mantıklı mi

PMYO 4 yıl değil 2 yıl ayrıca herhangi bir 4 yıllık üniversite bitirip KPSS girip PAEM başvurur 6 aylık eğitimden sonra Komiser Yard. olarak göreve başlarım en azından meslekte rahat edersin PMYO bitince direkt polis memuru olarak ataman yapılıyor hangi il çıkarsa oraya gidiyorsun okul bittikten...
  15. Charles Darwin

Yemeksepeti market kodu var mı ?

Yemeksepeti'nde geçerli market alışverişi için kod var mı ?
  16. Charles Darwin

Evlenmeyi Düşünüyor Musunuz?

Ne evlenmesi tek yaşamak en rahatı ama neşeli, huzur bozmayacak vs. ve Azerbaycanlı birisini bulursam direkt nikâhı basarım ama çok zor bir ihtimal
  17. Charles Darwin

İşsizlikten intiharı düşünmek

Ne gibi bir sorun oluşturuyor ki ?
  18. Charles Darwin

İşsizlikten intiharı düşünmek

Gidebilirsiniz çünkü 2023 yılının sonuna kadar sağlıktan yararlanma hakkın var bu hak her sene cumhurbaşkanlığı kararı ile yenileniyor. Ailenin sigortasından çıktığın için SGK seni GSS kapsamına alıyor her ay senden hastaneye gitmesen bile haraç ister gibi para istiyor bu para brüt asgari...
  19. Charles Darwin

Titizlik hastasyım. Yardımınıza ihtiyacım var

Oysa doğru yolu gösteriyoruz bir uzmandan yardım almadığı sürece bu el yıkama takıntısı ile kalmayacak başka şeylere takacak hayattan sıkılacak ve bir gün gelecek sinir krizi geçirip belki kendini öldürmeyi düşünecek ama yapamayacak ve dönüp tekrar o takıntılar ile uğraşıp duracak kendimden...
  20. Charles Darwin

Nasıl arkadaş ediniyorsunuz?

200 kişi arasından belki 10 kişi falan düzgündür gerisi hayatı boş beleş çıkarları doğrultusunda ilerlemeyi seven gerekirse arkadaşını satan kişiler olduğu için pekte bir önemi kalmıyor. Arkadaş edinme hakkında bilgi vermek isterdim fakat 20 yaşıma geldim bir tane bile arkadaş grubunun içine...
Top Bottom