Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

w10 mu daha iyi w11 mi?

6 ay öncesine kadar Windows 10 Home işletim sistemi kullanıyordum ama favori oyunum olan Battlefield 2042 oyununda ara ara takılma sorunları yaşayana kadar işin ilginç tarafı diğer oyunlarda bu sorun yoktu. Windows 11 Home işletim sistemine geçtim sorun düzeldi. Windows 11 Home işletim sistemini...
  2. Charles Darwin

windows 11 mi 10 mu kurayım

Bu sisteme ben olsam Windows 10 kurardım bu arada anakart TPM 2.0 destekliyor mu ?
  3. Charles Darwin

Dramsiz M2’ye mi Dramli SATA SSD’ye mi Windows kurulmalı?

P5 Plus 500GB M2'de dram var mı ? Ayrıca iki diske bölmek performans düşüşü yaratır mı ?
  4. Charles Darwin

Virüslü pcde kullanılan windows hesabı,formattan sonra virüsleri geri getirirmi?

OneDrive yedeklemesi kullanıyorsan büyük ihtimal geri getirir bunun için Edge tarayıcısını açıp OneDrive yazın ilk çıkan siteye girin karşınıza belgeler, gizli kasa gibi klasörler çıkacak o dosyaları silin sildikten sonra format atın bu OneDrive başka temizleme yöntemi var mı bilmiyorum diğer...
  5. Charles Darwin

Windows 11 için kaç gb yer gerek ?

Şuan format ekranındayım Windows 11 home için 105 GB yer ayırmak istiyorum bu ayıracağım alan rahat çalışması için yeter mi ?
  6. Charles Darwin

İşletim sistemi kurduktan sonra ne yapıyorsunuz ?

Oyun modu - Game Bar hepsini kapatıyorum çünkü eski bilgisayarım da test ettim çok fark görmedim ki zaten karşılaştırma videoları var en fazla 3 FPS vesaire fark gördüm 1689369698
  7. Charles Darwin

İşletim sistemi kurduktan sonra ne yapıyorsunuz ?

Ben Windows 11 kurduktan sonra direkt onedrive kaldırıp sonra güncellemeleri kontrol ediyorum ve oyun modunu kapatıp ayrıca gereksiz yüklü uygulamaları kaldırıyorum daha sonra ekran kartı sürücüsü kurup özel çözünürlük ayarları vs. yapıp oyunları kuruyorum siz hangi adımları uyguluyorsunuz?
  8. Charles Darwin

Windows 12 Hazırlanıyor tarih belli oldu.

Dediğin gibi olursa ucundan kurtarıyoruz 😂 umarım 11. nesile destek verirler
  9. Charles Darwin

Intel tarafında kaçıncı nesilden itibaren destek verir ?
  10. Charles Darwin

Eee hangi işlemciler v.b destekleyecek ?
  11. Charles Darwin

WİNDOWS 10 FORMAT YARDIM

Tek disk oluyor hepsini sil yeniye tıkla hiç bir şey değiştirmeden tamam de çıkan kutucuğa onay ver sonra Windows kur 1685517794 Sen bir özel mesajlara bakar mısın?
  12. Charles Darwin

WİNDOWS 10 FORMAT YARDIM

Hepsini sil daha sonra yeniye tıkla çıkan sayıları sil mesela 350GB yapacaksın C diskini yani Windows kuracağınız diski 350x1024=358400 yazacaksınız tamam diyip çıkan uyarıya onay verip diski oluşturun daha sonra o disk ile Windows kurulumunu başlatın masaüstü açıldığında bilgi verin diğer diski...
  13. Charles Darwin

WİNDOWS 11 İYİ Mİ MİDİR

Windows 11 kurulu gelirse tek yapman gereken ekran kartı sürücüsünü indirip kurman başka bir şeye gerek yok eğer işletim sistemi kurulu gelmezse USB hazırlayıp Windows 11 kurman gerekiyor
  14. Charles Darwin

WİNDOWS 11 İYİ Mİ MİDİR

Kullanıyorum bir problem yok bu arada Steam istatistikleri Windows 11 işletim sisteminin kullanım oranının arttığını gösteriyor (cümle kurarken beynim yandı anladın sen) 1684841799 Evet
  15. Charles Darwin

windows 11 e geçince eski dosyalar silinirmi

Geri dönmek istersin diye silinmez ama bir kaç gün geçtikten sonra otomatik siler mi bilemiyorum fakat sıfırdan kurulum yapmak olası hatalarında önüne geçer eğer internet hızınız iyi ve oyun indirmek ile sıkıntı çekmem diyorsan sıfır kurulum yapmanı tavsiye ederim
  16. Charles Darwin

Windows 11'e geçilir mi?

Battlefield 2042, Rust, CS:GO, ETS 2, FORZA 5, SPİDER-MAN, Battlefield 1
  17. Charles Darwin

Windows 11'e geçilir mi?

Windows 11 home daha iyi olur 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım 1680623102 Sıfır kurulum yapman daha iyi olacaktır
  18. Charles Darwin

Hangi siteden Windows 11 Home almalıyım?

Windows 10 home anahtarı al Windows 11'de kullanmana izin veriyor bende yıllar önce orjinal Windows 10 anahtarı almıştım para basıp şuan o anahtarı Windows 11 üzerinde kullanıyorum
  19. Charles Darwin

Windows 11 Windows 10 keyi ile aktiflestirilir mi

Çok eskiden Windows 10 için orijinal ürün anahtarı almıştım o ürün anahtarını Windows 11'de kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum aynı mantıkla düşünürsek kullanırsın diye düşünüyorum
  20. Charles Darwin

parolayı kaldırmak istiyorum ama yapılmıyor

Microsoft hesabını girdin mi ? 1680287225 Çünkü Microsoft hesabını girersen senden zorunlu pin istiyor bunun kaldırma yöntemi farklı galiba
Top Bottom