Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

Ana Konu Steam Türkiye fiyatlandırma ve cüzdan bakiyeleri 20 Kasım itibariyle $ dönüşecek

GTA VI hayal oldu artık çıkmasını beklerken dolar yüzümüze vurdu
  2. Charles Darwin

Steam dolar kuru fiyatlandırması değişiyor

Yeni gördüm dostum ben konuyu açarken sen açmışsın bile bilgilendirme için teşekkürler
  3. Charles Darwin

Steam dolar kuru fiyatlandırması değişiyor

20 Kasım'dan itibaren Steam, Arjantin ve Türkiye'deki satışlarda kullanılan para birimini USD olarak değiştirecek. https://help.steampowered.com/en/faqs/view/2720-4EC7-B95A-1D2A
  4. Charles Darwin

Dying Light 2 Zamlandi

Artık oyun almayı bıraktım yaz indiriminde oynamak istediğim tüm oyunları aldım bundan sonra sadece GTA 6 oyununu bekliyor olacağım
  5. Charles Darwin

Beyler Steam Son Güncellemede Artık Butonlar Çalışmıyor

Benim aklıma başka bir şey gelmiyor
  6. Charles Darwin

Kaldırıp tekrar yüklemek dışında bir çözüm kalmıyor sanırım https://help.steampowered.com/tr/faqs/view/29A6-F529-F956-6292
  7. Charles Darwin

Bilgisayarı yeniden başlatmayı denedin mi ?
  8. Charles Darwin

Sağ altta yukarıya bakan küçük ok işaretine tıkla oradan Steam sağ tık çıkış yap daha sonra steam uygulamasına tıkla tekrar gir
  9. Charles Darwin

steam hesabım sizce nasıl

Ehh idare eder seviye düşük kalmış
  10. Charles Darwin

Steaö bekletme sorunu

İptal et 23 temmuz günü tekrar listelemeye koy ayrıca bekletme mevzusu ne alaka ya ilk defa senden duyuyorum hatta mobilden bile onay veriyorum diyordun
  11. Charles Darwin

Steamde itemi satamıyorum

CS 2 için beklet istersen belki üzerine 30 lira falan koyar
  12. Charles Darwin

Ayrıca arkadaşa atsanız bile 7 gün boyunca o itemi satamaz ve takas yapamaz o kişide de kısıtlanır yani bir kaç gün geçsin tekrar deneyin. Durumun aciliyeti var mı ki ?
  13. Charles Darwin

Siz onay vermemişsiniz mobil uygulamadan satış bekletiliyor diyor
  14. Charles Darwin

Steam hesabım bilgisayardaki diğer kullanıcıda direkt oturum açıyor?

Steam yeni arayüze geçince her şey bozuldu kurcalamak gerek hatta sağ üstte kullanıcı isminizin yani bakiyenizin olduğu yerde küçük bir aşağıya bakan ok işareti var tıklayıp çıkan seçeneklere bakın kullanıcı ekleme vesaire var mı diye
  15. Charles Darwin

Steam hesabım bilgisayardaki diğer kullanıcıda direkt oturum açıyor?

Şöyle düşündüm de bu durumu önlemenin hatta farkı bir yol bulmanın imkanı sıfır ancak Xbox konsollar gibi kullanıcı eklersiniz ama girmek istediğiniz kullanıcının üzerine tıklayıp şifresini yazmanız gerek 1689370184 Daha önce böyle bir şey yapmadığım için de detay veremiyorum
  16. Charles Darwin

Call of duty black ops cold war

Campaign modunu oynamak için bile internet bağlantısı istiyor diye biliyorum bu yüzden kırılmasını bir hayli zorlaştırır diye düşünüyorum
  17. Charles Darwin

Steam İndirim! Son 3 saat!!

290₺ fiyata RDR 2, World War Z, Chivalry 2, COD WW2 aldım
  18. Charles Darwin

Steam de 450 TL var ne almalıyım ?

COD WW2, World War Z, Chivalry 2
  19. Charles Darwin

Steam CoD MW II nasıl iade edilir?

Sol üst yardım - destek oradan ilerle hem aldığın yer ile iletişime geç hem activison firmasına mail at durumu anlat
  20. Charles Darwin

Steam CoD MW II nasıl iade edilir?

İyi ki oyunu almamışım destek ile irtibata geçin ama ne zaman cevap verirler bilmiyorum zaman kazanmak için direkt sorunu yazın umarım indirimler bitmeden iade edersiniz
Top Bottom