Arama sonuçları: *

• Users: Che_
  • In Sağlık
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Che_

Saç dökülmesi için ürün tavsiyesi

Ben küçükken saçlarım sapsarıydı ortaokulda da koyu sarı gibi bir renkti ve saçım uzundu. Herkes beğenirdi saçımı. Corona dönemine girince evde sıkıldığımdan değişik şeyler yapardım. Parmağın birini saçıma sokar tüm saçı parmakta dolar ve sonra çekerdim ve o şekilde çok fazla saç telim döküldü...
  2. Che_

Saç dökülmesi için ürün tavsiyesi

Öncelikle jilet, sarımsak, deriyi soyma falan bunları sakın yapma. Hem gereksiz hem de işe yaramaz. LOPROX şampuan kullanıyorum gayet etkili. Kokusu falan da güzel ama bir tık pahalı. 100ml 130 liraya alıyorum eczaneden. Kan testi de yaptır çinko falan düşük olabilir. Başka şehirden randevu...
  3. Che_

Genetik olarak dökülen saçın dökülmesini engelleyebilir miyiz?

Bende de kepek ve seninki kadar olmasa da dökülme var(ağustosta 17). Sağlık ocağına gittim LOPROX diye şampuan verdi. 100ml 130 lira eczanede. İnternette 400-500. Tamamen olmasa da baya etkili 1713545046 Bende 2020 yazından kalma saçkıran da var ne büyüme ne küçülme oldu. O zamanlarda hem LGS...
  4. Che_

Gıdıktan Nasıl Kurtulunur?

Spora geri başladım zaten bakalım nasıl olacak. Sakal uzatmak istiyorum gıdıktan kötü gibi oluyor
  5. Che_

Yapabileceğim hareket vs yok mu? Sakız etkili midir?
  6. Che_

Son zamanlarda baya rahatsız etmeye başladı. Bayram haftası bir tık kilo aldım ama göbekten. Geceleri yatarken sırt üstü yatmam genelde sağa yatarım.
  7. Che_

Jinekomasti hakkinda

60 ney lan çüş. Ne zaman sordun
  8. Che_

Jinekomasti hakkinda

Ne kadar demişlerdi ki motor almışsın onun yerine
  9. Che_

Kol kılı uzatma acil (erkeklik gg)

Bakalım kim "kalktı" yazacak
  10. Che_

Karnıma basdığımda ses çıkıyor

Normal o zaman
  11. Che_

Karnıma basdığımda ses çıkıyor

İshal misin
  12. Che_

Göğüslerim aşırı derecede büyük nasıl eritebilirim

Jinekomasti ise - 18 iken ameliyat olunmuyor diye biliyorum. Genetik veya çok oturup yemekten olur.
  13. Che_

📍 Türkiye Bir Alanda Dünya Birincisi Oldu!

Yeşilay temsilciliğine devamke
  14. Che_

Demir eksikligi icin tavsiye?

Yediğin şeye göre değişir ama bunu abd görse sana el koyar
  15. Che_

İshal değil sadece simsiyah oluyor.
  16. Che_

Bana Ferrum yazılmıştı ama onu içince de arka kasadan petrol çıkıyordu. Bol yeşillik yemelisin.
  17. Che_

depresyon testi yapalım hadi

Orta derece 24 puan
  18. Che_

!ACİL! BİSİKLETTEN TAKLA ATTIM YARDIM

Acile git randevu falan bekleme
  19. Che_

!ACİL! BİSİKLETTEN TAKLA ATTIM YARDIM

Hemen hastaneye gitmen lazım okul sağlıktan önemli değil. İltihap kaparsan daha da kötü olabilir.
  20. Che_

Başım neden bu şekilde ağırıyor?

Hastaneye git tüm kontrollerini yaptır. Babamda da aynı şeyler vardı en son gittiği doktor har hiçbiri göz tansiyonu var demedi. Göz tansiyonu varsa verdikleri damla baya etkili.
Top Bottom