Arama sonuçları: *

1. Chitaca

Mac Mini 2009 ve 2010 alınır mı?

Yani benim kullanacağım programlar çok mu ağır kaçar?
  2. Chitaca

Öğrenciyim ve ailemin bana aylık olarak verdiği 1.4k ile alıcam onu da kredi kartına böldürücem max 2.5Kyı görebilirim onun da üstünü göremem ne yazık ki 1682968070 Hangi amaçla kullanmıştınız?
  3. Chitaca

Ssd taksam da çok mu yavaş kalırlar?
  4. Chitaca

Benim amacım 4K render almak veya ağır programlar kurmak değil. Sadece müzik yapıcam belli başlı programları kurucam bunların başında Logic Pro geliyor. Aldığım iki modelden birini MacOS 11.5e yükseltip bırakacağım daha üstüne çıkmayacağım. Bunlardan birini almak mantıklı mı özellikle Mac mini...
  5. Chitaca

Çözüldü✓ Ekran bir anda kararıyor

Sorun ramledeymiş onları söktüm taktım sorun çözüldü.
  6. Chitaca

Çözüldü✓ Ekran bir anda kararıyor

2 gün önce ekran kartımı temizledim termal pad ve termal macun değişikliği yaptım. İlk gün pcyi açtığımda ekran kartını görmedi komple ekran kartının driverlerını sildim geri yükledim herhangi bir sorun olmadı ekran kartı çok düzgün bir şekilde çalıştı. Bugün ekran LOL oynarken ekran bir anda...
  7. Chitaca

Fps normalinden düşük

hocam hepsini yaptım fakat düzelmedi şöyle diyim bnu sorun bayadır var ve herhangi bir şekilde düzelmiyor. format şart oldu gibi.
  8. Chitaca

Fps normalinden düşük

Bütün hepsi sistem hizmeti gibi duruyor.
  9. Chitaca

Fps normalinden düşük

Sistemim orta seviye bir sistem diyebilirim ve oynadığım oyunlarda aşırı derecede bir fps düşmesi yaşıyorum. Müzisyenim ülkenin durumu yüzünden torrent programlar kullanıyorum bunlar sistemin performansını etkiliyor mudur format atmam gerekir mi? Sistem: R5-1600AF RX580 8GB 16GB Ram Oynadığım...
  10. Chitaca

Anakart M.2 Ssd Okumuyor

Denerim.
  11. Chitaca

Anakart M.2 Ssd Okumuyor

Yeni anakart aldım B450M Mortar. Ryzen 5 1600AF işlemci kullanıyorum ama 2. m.2 slotunu görmüyor bu işlemcim ile kaynaklı bir şey mi?
  12. Chitaca

Anakart Driver Kaldırma

almadan önce zaten format atmıştım bir problem olmuştu tekrar uğraşmak istemiyorum.
  13. Chitaca

Anakart Driver Kaldırma

Yeni anakart aldım ama bilgisayara format atmak istemiyorum. Format atmadan nasıl driverları kaldırırım
  14. Chitaca

R6 mavi ekran sorunu

o an öyle yapmıştım. dirverler tam windows güncellemesi vardı onu yaptım tekrar oyunu açmayıp buraya yazdım 1647035244 ne yapmamı önerirsin
  15. Chitaca

R6 mavi ekran sorunu

R5 1600 AF, RX 580, 16GB ram,B350 anakart. fakat bilgisayarda minidump dosyaları yok
  16. Chitaca

R6 mavi ekran sorunu

Oyunu oynarken aynı anda discordda yayın da açtım. Bilgisayar ya mavi ekran veriyor ya da simsiyah ekranda kalıyor. Bilgisayarı komple stres testine sokmayı düşünüyorum başka bir şekilde problemi anlayabilir miyim?
  17. Chitaca

Valorant FPS drop sorunu

Kanka yardımın için sağ ol destek ekip ile çok fazla uğraştık en sonunda bilgisayara format attım öyle düzeldi.
  18. Chitaca

Valorant FPS drop sorunu

eyvallah agam
  19. Chitaca

Valorant FPS drop sorunu

ama 0 diğer oyunlarda bir problem yaşamıyorum.
  20. Chitaca

Valorant FPS drop sorunu

Sistemim R5 1600 Af, RX580 8GB O.C ve 16GB ram. Oyunda bugün oldu bu problem daha önce yoktu 200 fps alıyordum oyundan fakat şuan 100 alıyorum başta sonra 50 ye düşüyor MSI Afterburner dan değerlere baktım ekran kartım %0 kullanılıyor ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyunu silip geri indirdim...
Top Bottom