Arama sonuçları: *

1. C

Ses Sistemi Bağlayınca Reset Atıyor

Başka bilgisayarda sıkıntı olmuyor
  2. C

Ses Sistemi Bağlayınca Reset Atıyor

Bilgisayar normalde gayet akıcı çalışıyor, oyunlarda vs. herhangi bir sıkıntı çıkartmıyor, bugün 5+1 ses sistemi bağladım (500w) taktıktan sonra pc reset atmaya başlıyor. Çözümü nedir ? Anakart : b350m Psu : 500w
  3. C

Forza Horizon 4 Fps Drop

Sistemde herhangi bir problem yok diğer oyunları gayet normal oynuyorum sadece fh4 te sıkıntı var
  4. C

Forza Horizon 4 Fps Drop

Ekran kartı rx 570 rog strix İşlemci ryzen 5 1600 Anakart b350m pro Ram Gskill 16gb 2400 mhz
  5. C

Forza Horizon 4 Fps Drop

Oyunu oynarken anlıık fps droplar giriyor eskiden böyle bir şey yoktu diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı olmuyor çözümü nedir ?
  6. C

Bilgisayar Durduk Yere Kapandı

Bilgisayar normal çalışırken birden bire ekran gitti ama kasa çalışmaya devam ediyordu,bunu geçen haftalarda birkaç kere daha tekrarlamıştı sebebi nedir ? Sistem : Ana kart : Msi B350m Pro Ram : Gskill 16gb 2400mhz Ekran Kartı : Asus rog strix rx570 İşlemci : Amd ryzen 5 1600
  7. C

Bilgisayarın aninden kapanması

Sistem ekran kartı : rx 570 rog strix işlemci : amd ryzen 5 1600 ram: gskill 16gb 2400mhz ana kart: b350m msı tomahawk oyun içi BF1 online HD ultra ayarlarda bi ara en fazla 77 derece oldu ortalama 70 derece seyrdeiyor GPU ısısı.CPU ısısı ise ortlama 65 derecelerde. 1588196251 Kuru kuruya...
  8. C

Bilgisayarın aninden kapanması

Yaklaşık 1 hafta önce bilgisayar kendiliğinden kapandı ekran mouse ve klavyenin ışıkları gitti ama kasa çalışmaya devam ediyordu az önce de tam oyuna girecek iken tekrardan aynı olay tekrarladı sebebi nedir ?
  9. C

Cpu Kullanımı

Sistem boştayken cpu kullanımı %50 civarında normal mi ?
  10. C

BF1 Fps Düşüşü

Hayır normal sitesinden
  11. C

BF1 Fps Düşüşü

Forza Horizon 4 te denedim fps değerlerinde sıkıntı yoktu ama birden oynarken hata verip oyunun ana menüsüne attı
  12. C

BF1 Fps Düşüşü

Yükledim ama düzelmedi
  13. C

BF1 Fps Düşüşü

Ekran kartını daha bugün güncelledim 1588092700 Ortalma 70-75 derece ekran kartını bugün güncelledim
  14. C

BF1 Fps Düşüşü

Bir şey yapmadım normal duruyordu sadece oyun oynamadım Ekran kartı: rx 570 rog strix İşlemci: Ryzen 5 1600 Ana kart: B350m Tomahawk Ram: Gskill 16gb 2400 mhz
  15. C

BF1 Fps Düşüşü

2 gün öncsine kadar BF1 de ultra ayarlarda ortlama 60fps le oynayabiliyordum bugün tekrar oyuna girdim ancak fps 20 lerde sorun nedir acaba.
Top Bottom