Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Ya SSD Ya Anakart bozuk

Selamlar, Asrock b760pro anakart ve patriot viper vpn 110 ssd aldım. Her şeyi kurdum fakat ssd yi takarken vida ssd yi tam oturtmadı videoda eklediğim gibi ufak bir git gel var. Ayrıca geçen gün ekran kartını çıkarıp ssd yi bi kontrol edeyim dedim çıkarıp taktım ekran kartı çalışmadı. Sonra...
  2. CptnAktaş

Çözüldü✓ Havit 2002e model mikrofonlu kulaklık hoparlör ve mikrofon sorunu

2 yıldır h2002d kullanıyorum, kablonun ortasındaki kısımdan mikrofon sürgüsü var ona dikkat edin
  3. CptnAktaş

Anlamadığım Sistem Sorunları RX 6600 I3 12100F

Onu zaten uyguladım hocam.
  4. CptnAktaş

Anlamadığım Sistem Sorunları RX 6600 I3 12100F

Arkadaşlar bir süredir bilgisayar açılırken ilk ekranda bir takılıp açılıyor, oyun esnasında iken tamamen tıkanıp alt tab atınca düzeltmeye başladım. CS 2 Giriyorum fps 200 ama oyun 50 fps gibi akıyor, Driverı önerilen sürücü de kurdum ama sorunu anlayamadım I3 12100F RX 6600 16GB RAM 1TB HDD...
  5. CptnAktaş

COD Cold War Düşük Fps Sorunu

hocam değerler bir sıkıntı yok diyor sıcaklıkta bir sorun yok kullanımlar ekran kartı %99 işlemci yine doğru kullanımda ve bir tek bu oyun da sorun var
  6. CptnAktaş

@HacıSOFU @55superx
  7. CptnAktaş

olmadı bir de recommended kurucam 1670349718 Düzelmedi arkadaşlar yardım edin lütfen 30 fps ne ya
  8. CptnAktaş

hocam sistem hazır Da gt2 sistem. Zaten önerilendeydi şimdi optional yükledim düzelmez ise önerileni tekrar kurucam bakalım
  9. CptnAktaş

evet testlerde adam i3 10105 ile ultra da 80 alıyor ben anlamıyorum driver da mı sorun var
  10. CptnAktaş

İyi günler i3 12100f 16gb ram RX 6600 Sistemim var fakat cold warda hikaye modunda high ayarlarda 30-40 fps alıyorum normal değil gibi geliyor değerlerimde bir sıcaklık problemi gözükmüyor ne yapmalıyım?
  11. CptnAktaş

Bu sistem alınır mı? (2.el)

9 k ya daha iyi sitemler çıkıyor biraz takip edersen bundan çok daha iyi sistemi sıfır alırsın
  12. CptnAktaş

Windows 11 Alt-tab atamıyorum

Arkadaşlar win 11 deyim hiç bir oyunda alt tab atamıyorum
  13. CptnAktaş

valorant a critical error has occurred and the process must be terminated hatası

Sorunu çözdüm DDU ile ekran kartını kaldırıp tekrar kurunca düzeldi.
  14. CptnAktaş

valorant a critical error has occurred and the process must be terminated hatası

arkadaşlar böyle bir hata alıyorum ne yapsam çözemedim
  15. CptnAktaş

a critical error has occurred and the process must be terminated hatası

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum, bir kaç videodaki çözümü uyguladım fakat işe yaramadı
  16. CptnAktaş

Rdd2 yeni sistem sorusu

Sorunun açıklaması yanlış yazılmış zaten, "yeni sistem ve 144hz monitörle rdr2 en uçuk ayarlarda oynanır mı dese daha açıklayıcı olurdu"
  17. CptnAktaş

Rdd2 yeni sistem sorusu

hocam 144fps de oynamak demiyor, 144hz monitör alırsam en uç ayarlarda oynatır mı diyor? ki bu tarz oyunlarda 50-60ın altına düşmediği sürece akışkanlık sağlar
  18. CptnAktaş

Rdd2 yeni sistem sorusu

şimdi farkettim 1080p ultra msaa 4x te kasma yaratabilir ama high ayarlarda oynarsınız
Top Bottom