Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

COMNET iyi mi? Lütfen cevaplayiniz

2. yılımıza girdik ben gayet memnunum. Müşteri hizmetleri ile ilgili uzun zamandır sorun yaşamadım uygulamaya girmiyorum bile. Tavsiye ederim
  2. CptnAktaş

Öneri 📍GIBIRNet 6 Ay Sabit Fiyat Kampanyası Başladı

50 Gün sonra Comnet bitiyor, bi yıllık 100mbps paket alırız artık, G-Fiber oluyor sanırım
  3. CptnAktaş

Öneri 📍GIBIRNet 6 Ay Sabit Fiyat Kampanyası Başladı

G-engelsiz nedir acaba daha avantajlı duruyor
  4. CptnAktaş

Türk Telekom VDSL vs Netspeed VDSL

comnet kullanıyorum tavsiye ederim
  5. CptnAktaş

Comnet veya poyraznet kullanan var mı

comnet kullanıyorum müşteri hizmetleri yazılı şekilde cevap veriyor parayı başta ödüyorsun beğenmezsen alıyorsun sıkıntı yaşamadım çok fazla kod istersen 30 gün ücretsiz verebilirim
  6. CptnAktaş

Comnet şu an nasıldır?

ben hala öneriyorum insanlar sadece tek seferde çekmesine çekinceliler 1685052038 deneme süresince iade alabiliyorsun. ama memnuniyetsizlik deneme sürecinden sonra olursa bilmiyorum
  7. CptnAktaş

Comnet şu an nasıldır?

Canerim nasılsın dostum, hala kullanmaya devam ediyoruz müşterilik bir durum yaşamadım ama yaşayınca da çözüyorlardı
  8. CptnAktaş

Comnet'e Geçiş Sürecim ve Aldığım Değerler

Bina içi sisteminiz iyiyse alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri konusunda ise mesaj kayıt sistemi var, maksimum 5 dk içerisinde dönüş sağlıyorlar o konuda sorun yaşamadım
  9. CptnAktaş

Comnet internet sağlayıcısı nasıldır

1 yıllık alırsanız zaten 109 a geliyor
  10. CptnAktaş

Comnet internet sağlayıcısı nasıldır

Ön ödemenin yararı: İleride zam gelince ki bu ay zam geleceğinin haberi duyruldu Ön ödemenin zararı: Toplu parayı verecek durumu olmayınca ki sıkıntı onun dışında kendim kullanıyorum müşteri hizmetleri olarak kayıt bırakıyorsunuz uygulamadan hemen dönüş sağlıyorlar. Canerin de dediği gibi iç...
  11. CptnAktaş

Comnet Geçilir Mi ? Kalitesi Nasıldır ?

B Ben teşekkür ederim. Unutmayın peşin ödemenin bir avantajı da zamlı fiyatlardan ve diğer iss lerden her türlü ileride daha fazla kar etmenizi sağlayacaktır. Geri kalan bilgileri mutlaka @Gri Caner size bildirir
  12. CptnAktaş

aynı değerleri bende alıyorum %102 verimle kullanıyorum. İsterseniz ilk 1 ay yapıp deneyin ya da 12 ayı peşin verip kod kullanarak fazladan kullanın. Ben hesaplamasını yapmıştım. Şu an ki zamsız fiyatla 1 yılda 600TL karı var. Ek olarak 1 yıl verdiğiniz zaman gelecek zamdan etkilenmiyorsunuz
  13. CptnAktaş

CMT270ANH Mobil uygulamadan geçiş yaparsanız 6 sayfalık evrak imzalama cart curt meselesini NFC okutma ile halletmiş olursunuz. Ek olarak altyapı hızınızı paylaşır mısınız ?
  14. CptnAktaş

Caner hocam gelmeden geldim. Bende netspeedliydim 12 aylık pakete geçtim bir de kod kullandım toplam 13 ay oldu. Tavsiye ederim geçiş süreci ile ilgili konum mevcut
  15. CptnAktaş

Comnet sorgusuz sualsiz abonelik kapatma iddiaları hakkında

Bazen en iyi internet bile konumunuzda rezalet olabiliyor. Netspeed aşırı dalgalıydı ama comnet gerçekten stabil
  16. CptnAktaş

COMNET ISS nasıldır?

Caner hocayla beraber benimde incelemem mevcut ben gayet memnunum incelemesi ise burada https://forum.donanimarsivi.com/konu/comnete-gecis-suerecim-ve-aldigim-degerler.670399/
  17. CptnAktaş

[Anket] Memnun kaldığınız ISS'leri işaretleyin!

Eyvallah hocam sağolasın
  18. CptnAktaş

Artık bir ping sorunu yaşamıyorum. Valorantta 21-22 ms almam gerekirken sürekli değişiyordu şu anda sabit 21 pingle oynuyorum. Malatya da altyapısı eski olan bir binada yaşıyorum
  19. CptnAktaş

Eski bir netspeed kullanıcısı olarak netspeedden memnumdum fakat hızı tam %100 verememeleri üstüne de ping sorunu yaşamam ek olarak da pahalılaşması beni comnete doğru itti şu anda comnette %102 lik verimle sorunsuz şekilde kullanıyorum
Top Bottom