Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

İYİ SİSTEM CS GO DÜŞÜK FPS SORUNU

çözüme kavuştuğunuza sevindim.
  2. CptnAktaş

dediğim gibi şu anlık bildiğim tek kanal ramden dolayı olabilir. Bir de intel hd graphics kullanıyor olabilir misiniz?
  3. CptnAktaş

genelde programlar eksik kurabilir geforce experince den bakınız ve bios güncel mi kontrol edin
  4. CptnAktaş

tek kanal ram ve driverlar sorun olabilir
  5. CptnAktaş

CSGO yeni kasa geldi !! (Para Kasma)

ölüm maçı girip konsola +left yazıp afk bırakabilirsin
  6. CptnAktaş

cs go 4:3 16:9 öneri

etkileyeceğini sanmıyorum 1635196215 zevk ve oynanış meselesi 1280x960 aldığın zaman mis gibi gözüküyor oyun
  7. CptnAktaş

ne mutlu size iyi oyunlar
  8. CptnAktaş

benim yapacağım sistemle aynı bende i5 10400flisini düşünüyorum. Zaten şu an o sistemle 150nin üstünde fps almanız gerekiyor, monitörünüzün hz değerinin üstündüyse zaten hz değerinizi görürsünüz.
  9. CptnAktaş

pc'niz kötüyse artışı hissedersiniz ama iyiyse gene artış olur ama hissetmeniz biraz daha azalır
  10. CptnAktaş

4:3 yapıldığı zaman ekrana kenarlara sığdırıldığı için adamlar daha büyük gözüküyor. bunu da ekran kartı ayarlarından girip tam panel yapıp siyah kenarlıkları kapatabilirsin. FPS olarakta pc den pc ye değişiyor ama fps artışı oluyor
  11. CptnAktaş

Valorant Serverlar Çöktü

rankedda gitti herkes çöktü adamlar türk ddos falan yazdı
  12. CptnAktaş

Valorant Serverlar Çöktü

Daha demin maçtaydık ve serverlar çöktü bana bir şey olmadı herkesin bağlantısı koptu 1-2 el ace attık bizden de gidenler oldu beleş maç aldık bir sıkıntı olur mu
  13. CptnAktaş

Ets' den Perma Yedim

ehliyet kasap falan da değil bu :d
Top Bottom