Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

TYT'de Matematik yerine Fen çözülür mü?

Hocam mantıkta fen daha karlı gibi duruyor ama soru dağılımında matematik yapılamadığı için puanı daha fazla geliyor
  2. CptnAktaş

Askerlikmi polislikmi?

şundan söylüyorum, subaylık her türlü polislikten iyidir manen ve madden
  3. CptnAktaş

Askerlikmi polislikmi?

İki mesleğin de zorluğunu kenara alırsan maddi oalrak askerlik hem aktifken hem de emekliyken sana bir çok şekilde avantajlı olur
  4. CptnAktaş

Sizce AÖF Mantıklı mı?

Ben hem cv me katkısı olsun. Hem de otururken az bi para kazanayım dediğimde yapabileceğim bir şey olsun dedim
  5. CptnAktaş

Sizce AÖF Mantıklı mı?

teşekkür ederim
  6. CptnAktaş

Sizce AÖF Mantıklı mı?

teşekkür ederim. Peki bilgisayar programcılığı mı daha iyidir web tasarım kodlama mı? Belki evden harçlık için vs daha avantajlı olur
  7. CptnAktaş

Sizce AÖF Mantıklı mı?

siyasetle çok alakalı değil ama ilişkili bir bölümde yok
  8. CptnAktaş

Sizce AÖF Mantıklı mı?

diyorum ki hem çift diplomam olsun hem de pc ile uğraştığım için seçeyim dedim. Çünkü çok bölüm yok
  9. CptnAktaş

Sizce AÖF Mantıklı mı?

İyi günler şu anda aktif olarak Malatya İnönü Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim, bu sene kazandım. Ek olarak da diyorum ki bunun yanında bir de açık öğretimden 2 yıllık üni bitireyim. Araştırdım İstanbul üniversitesinde bu durum örgün diplomayla aynı oluyormuş...
  10. CptnAktaş

yks sayısal 200kdan 50kya çekmek

Ben senin en basit bir şekilde normal bir kafayla toparladığında minimum 20-25 yapacağını düşünüyorum üstüne koymak senin elinde
  11. CptnAktaş

Mezuna kalmalı mıyım? yoksa Malatyada mı okumalıyım?

İyi günler buraya gerçekten içimi dökmek ve fikir almak için geldim. Öncelikle şunu belirteyim hiç ders çalışmadım sadece 3 ay dershaneye gittim sonra deprem oldu 5 ay İstanbul'da 2 farklı dershaneye gitmek zorunda kaldım, bunları bahane olsun diye söylemiyorum zaten çalışkan olmadığım ders...
  12. CptnAktaş

yks sayısal 200kdan 50kya çekmek

Hocam şöyle bir inceledim kimya biyoloji toparlanabilir. Ayt matematikte soru yorumu arttırılabilir, Tyt türkçe toparlanır. Yani şöyle bir baktığımda ayt den 20, tyt den ise 10 küsür net arttırımı yapabilirsin. Bunun üstüne de çıkarsın
  13. CptnAktaş

Hangi okulu tercih etmeliyim?

Öncelikle dün konusunu açmıştım şimdi detaylı bir şekilde konuşmak istiyorum. Bu sene kesinlikle tercih yapacağım, istediğim bölüm siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, puanım kısmen yetiyor gibi fakat şöyle de bir durum var. Ben şu anda malatyada yaşıyorum ve ailem için fedakarlık yapmam...
  14. CptnAktaş

Sizce Ne Yapmalıyım?

Hocam üniversite ayrı bu ayrı. Ben bu sınav sürecinden bahsediyorum.
  15. CptnAktaş

Sizce Ne Yapmalıyım?

Bahane değil ben kendimi biliyorum bir sene daha yapmam yani
  16. CptnAktaş

Sizce Ne Yapmalıyım?

Haklısınız fakat ben çalışkan biri değilim hani oturup çalışmayabilirim kendimde o hırsı yakalayamıyorum
  17. CptnAktaş

Sizce Ne Yapmalıyım?

Ya işte sonuna yaklaştığım tek kitap antrenmanlarla matematik 1 1690628128 Hocam bilmiyorum işte 4 yıllık istiyorum ben
  18. CptnAktaş

Sizce Ne Yapmalıyım?

Tercihim Bursa uludağ siyaset kamu ikinci öğretim yazmak sizce ne yapmalıyım? Sınava hiç çalışmadım deprem falan yaşadım sürekli bir yerlere gittim ama bunu bahane etmiyorum genel olarak kendi insiyatifimle çalışmadım. Bir kitap bile bitirmedim
  19. CptnAktaş

Kişisel Gelişim Hakkında Kısa Bir Yazı

bende bir nacizane öneride bulunayım arkadaşlar milletin konuştuğuna dert etmeyin arkanızdan konuşan önünüzden yesin saygılar iyi akşamlar
  20. CptnAktaş

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

ordular ilk hedefiniz akdeniz kısmı sandım bende :)
Top Bottom