Arama sonuçları: *

1. C

DA-3 tozluk yerine fan takma

rampage nasıl alınır mı
  2. C

p12 buldum 50 TL'ye boss bilişimden ama şu an ihtiyacım var mı ona karar vermeye çalışıyorum
  3. C

anladım teşekkürler hocam 1601740308 önereceğin bir fan var mı
  4. C

iki fanı birbirine bağlayıp tek molex ile psu bağlayabilir miyim peki ?
  5. C

psu çok altta kalıyor yetişir mi kablosu hem nasıl takıcam hiçbir bilgim yok yardımcı olabilir misin alırsam eğer. Memnun musun fandan alınır mı sence ?
  6. C

arkadaşlar da-3 aldım kasanın üstteki tozluk kısmına https://www.trendyol.com/rampage/4c-120-12cm-double-ring-5-renk-ledli-gokkusagi-rainbow-kasa-fani-p-42142527?boutiqueId=505041&merchantId=111712 bu fanlardan 2 tane alıp takmayı düşünüyorum hava akışını daha iyi dışarı atsın diye. bu fanları...
  7. C

1660S ısı değerleri hakkında

sakdjaskdja benim fan otomatik galiba belli bi ısıdan sonra çalışıyor
  8. C

valla hiçbir bilgim yok sadece alıp kullanmayı biliyorum hocam ben :D
  9. C

ben öyle testler felan yapmadı geldi kurdum direkt kullanıyorum
  10. C

o kadar para verdik 144 oynayalım bari ya :D teşekkürler hepinize yorumlar için
  11. C

arkadaşlar DA-3 aldım boştayken 50 dereceyi geçmiyor ve az önce mafia 2 definitive edion oynadım 71 72 derecede geziyor high'ta bu değerler normal mi bir bilgim yok o yüzden soruyorum size
  12. C

DA-3 UV için yardım.

3500 hocam 1600940924 genel bir test yapmadım ama yük altında 80 dereceyi görüyormuş o yüzden sordum
  13. C

DA-3 UV için yardım.

arkadaşlar DA-3 aldım sağ salim geldi çok şükür. İnternette araştırma yaparken 1660S çok ısındığını ve UV ile bunun önüne geçilebildiğini gördüm. Hiçbir bilgim yok yardımcı olacak var mı bu konuda UV için ?
  14. C

DA-3 Ekran Kartını Takamayanlar İçin

benim kargoya verildide gelmesi uzun sürüyor iç anadoludayım ondan :D
  15. C

DA-3 Ekran Kartını Takamayanlar İçin

Ya sen nerde yaşıyorsun aynı gün kargoya verildi sana gelmiş hemen :D:D:D
  16. C

DA-3 kargo süreci hakkında

var şu an alınmış itopyada teslim tarihi felan gözüktü harekete geçti sende kontrol et
  17. C

Hayırlı olsun 1600676211 İnşallah hocam bekliyoruz
  18. C

Tamamdır dostum eyvallah. Bazı arkadaşlar ups güncellenmiyor bir anda kapıya geliyor demişti İ yüzden açtım konuyu 1600675002 Tamamdır 👍🏻 1600675027 Biliyorum ama başka kargolarım pazartesi güncelleniyor bunda hiç hareket yok
Top Bottom