Arama sonuçları: *

1. Dash Zeus

DA FORUM EN İYİ MOD SEÇİMİ 2. TUR

artık meclis benim kontrolümde olacak 1. Yasa milletvekili maaşı memur maaşına geçmeyecek. 2. Milletvekillerin emeklilikte absürt ayrıcalığı kaldırılacak. 3. Imamhatipler kapatılacak şimdilik bu kadar yeter.
  2. Dash Zeus

2 milletvekili + meclise sunacağım bütün yasaları ittifakınızda bulunan bütün milletvekilleri yasanın kabulü için oy verecek. Bunu da kabul edersen sana oy veririm.
  3. Dash Zeus

Bu beraberliğe bozacak kişi benim, ben de mecliste koltuk istiyorum eğer şartlarım sağlanırsa o adayı öne geçiririm(!)
  4. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Hocam O senin inancın, doğru olduğu anlamına gelmiyor.
  5. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Şuanlık öyle görünüyor. İşte hocam bu yüzden bilime odaklanmalıyız. İnsanlar kişisel hayatlarında istedikleri şeyi inansın fakat toplumu bunu empoze etmekten vazgeçmiliyiz bu insanları bilimin yararına çalıştırmalıyız teknolojimize geliştirmeliyiz yeni şeyler keşfedip yeni bilgiler...
  6. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Hocam beni yanlış anlamayın herkes istediğini inanabilir fakat insanlık dinleri varoluşsal sancıları ve ölümden sonra ki bilinmezlikten kendine kurtarmak için yaratmış olduğunu düşünüyorum. Bir Tanrının kutsal kitaplarda yazanlardan değil gerçek bir yaratıcının varlığını bilemeyiz Örneğin...
  7. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Hocam sizin olayı göre şöyle bir açıklama yapabilirim şimdilik. Şimdi hocam beyin anıları aynı bir fotoğraf galerisi gibi depolar gözden gelen görüntü sinyalini beyin işlerken kendisine boşa doldurmamak için belli başlı görüntüleri depolar örneğin duş yaptığın alanı,vücuduna vb. bu arada...
  8. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Hocam hayatta kalmak ve tehlikeli işleri yapar hale getirmek için beyin bunları yapıyor. Beyin (nasıl anlatsam) insanı belli bir noktaya kadar vurdumduymaz hale getiriyor. Böyle yapmasaydı ailenden biri öldüğü zaman bunu dayanamayacaktın ve en sonunda intihar edecektin veya yapman gereken bir...
  9. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Hocam konu dışında eğlence olarak açılmış farkındasınız değil mi? Hocam öyle hatırlıyorsunuz aslında öyle bir şey olmadı beyin eksik hatırladığı anıları kendisi doldurdu beyin bunu yapmakta o kadar başarılı ki şuan beni bir şey bilmiyorsun gözümle gördüğümümü inanırım yoksa sana mı diye...
  10. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Sarı bina Ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi diye araştır
  11. Dash Zeus

Hiç Cin Gördünüzmü?.

Açıklamayı boş verde sarı binada seni özellikle ağırlamak istiyorlar
  12. Dash Zeus

Size cin (iblis) şeytan musallat olsa ne yaparsınız

Hocam işin uzmanlarına başvurayım derken dikkat edin badeci şeyh gibi uzmanların eline düşmeyin
  13. Dash Zeus

En Büyük Hayaliniz Nedir ?

İnsanlığın aaptallığı bırakıp bütün bir evreni kontrol edip her şeyi öğrenmesine hayal ediyorum.
  14. Dash Zeus

Monopoly tavsiyesi..

Şimdi bir bakayım dedim Bu fiyatlar ne hale gelmiş böyle zamanında monopoly milyonere 50 TL ye almıştım şimdi 2000 TL olmuş.
  15. Dash Zeus

BLU TV DİZİ-FİLM ÖNERSİ

Dizi olarak Çernobil ve the last of us öneririm
  16. Dash Zeus

Sizce Teknoloji iyi ki varmı yoksa,keşke olmasaydımı

Hocam benim yazdığım mesajı anladığını emin misin
  17. Dash Zeus

Şimdi tiktok uygulamasını sadece bilimle veya tarihle uğraşan insanların kullandığını düşün o zaman tiktok ahlak bozan bir şey olmadığını garanti ederim. Tiktoku suşlayamazsın, suçlanması gereken kişiler tiktoğu çöplüğe dönüştüren eğitimsizlerdir 1669908737 Bozmuyor
  18. Dash Zeus

Hocam yanlış anlamayın ama eskiden yoksulduk ama mutluyduk demelerinin sebepleri cahil olmalarıdır. Şunu da eklemek isterim ki ahlakı bozan teknoloji değildir, eğitimsizliktir
  19. Dash Zeus

İtiraf Konusu (Utanma gel itiraf et)

Hocam ölüm korkunuzu alışmak zorundasınız. Bu videoyu çok seviyorum umarım size iyi anlamda bir şey katar
  20. Dash Zeus

Komik Anılarınız Neler?

Yok veya hatırlamıyorum
Top Bottom