Arama sonuçları: *

1. Dash Zeus

Altyapısız internet çözümleri?

Hocam pc oyunlarında ne kadar ping oluyor bilmiyorum fakat mobil oyunlarda bir sorun yaşamadım
  2. Dash Zeus

Hocam issler genellikle yerel oluyor bundan dolayı farklı illere bir iss yazmamızın bir anlamı yok. Wifi ile aldığım hız. 1689171064 İlla istiyorsanız benim ilçemde hiperonline altyapısından interneti alıp bize sunuyorlar
  3. Dash Zeus

Evet var ben de kullanıyorum.
  4. Dash Zeus

Köye internet altyapısı getirilebilir mi

Hocam tv 4k desteklemediği için hiç denemedim ve her bölgede farklı sonuçlar verebilir ben şanlıurfada olmadığım için size memnunum veya değilim demem doğru olmaz ama şunu söyleyebilirim benim kullandığım 25 mbps pakette kablosuz 3mb indirme kablo ile 5 mb indirme alıyorum tabi sizde farklı...
  5. Dash Zeus

Köye internet altyapısı getirilebilir mi

Hocam asla altyapı gelmez Bu tarz çanak antenle internet sağlayacılarına bakabilirsiniz kendim de böyle kullanıyorum
  6. Dash Zeus

indirme hızım çok yavaş

Hocam zaten 22 mbps ile 2,2 mb indirme hızı alabilirsin yani bir sorun yok
  7. Dash Zeus

altyapısız bölgeye internet tavsiyesi

Knk şuan kullandığını box a sadece sen kullansan ve bu wisp firmasını ailen kullansa olmaz mı
  8. Dash Zeus

altyapısız bölgeye internet tavsiyesi

Knk oturduğun bölgede şu videodaki gibi çatıdan internet sunan wisp(kablosuz İnternet servis sağlayıcıları) firmaları yok mu
  9. Dash Zeus

Turkcell Superbox nasıldır

Hocam olduğunuz bölgede şu videoda ki gibi internet sağlayıcısı var mı? Eğer varsa böyle internet sağlayıcılarınızı kullanmanızı öneririm, bende bu tarz bir internet kullanıyorum 16mbps internete 70 TL ödüyorum
  10. Dash Zeus

Öneri Alt yapısız internet önerisi

Hocam oturduğunuz bölgede bu videoda ki gibi internet sağlayıcıları var mı? Çünkü bende böyle internet kullanıyorum 70 TL ye 16mbps
  11. Dash Zeus

Türk Telekom Evde İnternet Fiyat Hakkıda Sorularım var

Hocam size tavsiyem taahhütlü işlerle uğraşmayın
Top Bottom