Arama sonuçları: *

1. Dash Zeus

📚 💵 Üniversite harçları geri getirildi!

Çeteleşmiş yapı
  2. Dash Zeus

Hem okuyup hem çalışma sistemi nasıl bir şey?

Evet meslek liselerinde staj 12. Sınıfta oluyor ve haftada 3 gün staj 2 gün okul olarak yapılıyor. 1683752074 Meslek liselerinde bilişim bölümü var diye biliyorum.
  3. Dash Zeus

GELENEKSEL MEDYA MI? DİJİTAL MEDYA MI?

Şahsen deprem zamanı hem tv hem de sosyal medyadan haber takip etmemin sebebi iki tarafında haberlerine bakıp doğru bir bilgiye ulaşmak için bakıyordum. düşüncemi daha iyi anlatabilmek örnek vermem gerekirse mesela sosyal medyada yardım için giden kamyonların önüne kesen bazı it sürüleriyle...
  4. Dash Zeus

Münazara için destek lazım :)

Bilgi daha güçlüdür. Bu tezi çürütmek çok kolay o da yanlış bir savaş taktiğidir örnek vermem gerekirse baideng muharebesi o savaşta 300 bin kişilik Çin ordusuna Metehan 30 bin kişilik ordu ile hilal taktiğini kullanarak yenmiştir. Kağıt üzerinde bakacak olsaydık bu savaşı Çin ordusunun...
  5. Dash Zeus

Bir ülkenin gelişmesinde sanayimi önemlidir yoksa tarımmı?

İkisi de önemlidir sanayi kuracak bir altyapı için para lazım olacaktır bu parayı da tarımla elde edebilirsiniz. yeni kurulan bi devlet(yeni kurulmasına da gerek yoktur bu kesin bir ihtiyaçtır) tarımı önem vermek zorundadır çünkü bu toplumun gıda ihtiyaçlarına karşılamak gerekiyor bunun içinde...
  6. Dash Zeus

Wheatstone Köprüsü (Doğru Akım Devre Analizi Dersi)

Hocam devre analizi dersinde bu konuyu daha gelmedik unutmazsam o gün geldiği zaman hocama sorarım, hocam ege universitesinin paylaşmış olduğu devre analizi pdf sinde aşağıda ki fotoğrafları buldum ama sorunuzla ilgili formül var mı yok mu bilemedim benim dikkatime çeken açıklamada Galvanometre...
  7. Dash Zeus

Ana Konu YKS Sonuçları Açıklandı!

İşsizlik oranına arttırmamak için
Top Bottom