Arama sonuçları: *

1. DeadPix

Yardım AMD stok soğutucu mu monte edemiyorum

Dediğiniz aparat bu mudur?
  2. DeadPix

Yardım AMD stok soğutucu mu monte edemiyorum

Arkadaşlar merhaba termal macun değişimi için soğutucu mu söktüm temizledim yeni macunu sürdüm ama şimdi soğutucumu takamıyorum vidaları döndürüyorum ama vidalarda hareket yok yardımcı olursanız sevinirim. 1625580565 Termal macunu sürdüm 20 dakikadır bekliyorum
  3. DeadPix

Yardım Kasaya ekstra 2 adet fan ekleyeceğim nasıl bağlamalıyım

Galiba test ederek deneyeceğim. 2sini de deneyip yapacağım. Anakartımda kaç adet fan girişi olduğını bilmiyorum nereden öğrenebilirim? Şöyle bi fotoğraf buldum ama 2 tane daha bağlayabilirmiyim?
  4. DeadPix

Evet evet 4. aşırı saçma
  5. DeadPix

@Psyduck @S1000RR Bana da garip geldi. Biliyorum sıcak havanın yükseldiğini ama dediğim gibi kasam az hava alıyor. Birçok video izledim sizin de dediğiniz gibi 3. tercih ediyolar.
  6. DeadPix

Kasam az hava alıyo o yüzden 5. demiştim
  7. DeadPix

Merhaba herkese kasamın üst bölgesine 2 adet fan takacağım kasanın genel havasını soğutması için Youtube de video izledim sizce hangisini yapmalıyım. Bana 5. mantıklı geliyor neden diye sorarsanız kasam az hava alıyor sistemim imzada yazıyor o yüzden egzoz kısmına yakın olan tarafı yani...
  8. DeadPix

Termal Macun+2 Tane Fan mı? CPU Soğutucusu mu?

Ön taraf nasıl çıkıyor hiç bilmiyorum? Sen çıkarttın mı? 1624020001 Bir de anakartımda kaç adet fan girişi var bilmiyorum onun için yeni konu mu açamam gerekiyor?
  9. DeadPix

İşlemcimi termal macunla 20 derece düşürceğimi düşünüyorum çünkü 2,5 yıl oldu hala değiştirmedim Aslında kasamın içini genel soğutmak istiyorum kasanın içi sıcak olunca her şey sıcak oluyo. Dediğim gibi kasayı açtığım an işlemci 55 ekran kartı 50 derece ile başlıyor 1624011142 Anakartımın kaç...
  10. DeadPix

4gr 2 pcye yeterlidir. Galiba 4-5 kere kullanabiliyosun tabi senin süremene bağlı olarak 1624006336 Kasamın fan özellikleri: Arka (egzoz): 120 x 120 x 25 mm fan (Sabit 1000rpm, 16dBA) Ön (giriş): 120 x 120 x 25 mm RGB fan (Sabit 1000rpm, 16dBA) x3 Işıksız istiyorum teşekkürler cevabın için...
  11. DeadPix

Hocam BU FAN 1000rpm 55cfm sizce nasıl? Ve fanları aldığım zaman iksini de aşağıya üfleyecek şekilde verdirtmeliyim yoksa birini aşağı birini yukarı mı verdirtmeliyim?
  12. DeadPix

THERMALTAKE V200 TG 600W Psu nun gücü yeterli olur değil mi 2 adet fana sistemim imzada yazıyor. 1624004515 Hepsiburada ki fiyatı 80 TL. Sizce kaç RPM olmalı fanlar?
  13. DeadPix

Kasamda toplam 4 tane fan var ama kasamın hava alacak çok yeri olmadığı için genelde kasamın içi sıcak oluyor. Kasayı açıp direk olarak sıcaklıklara bakıyorum işlemci 55 ekran kartı 50 derece oluyor.
  14. DeadPix

bende merak ettim 17tl ye fanı.
  15. DeadPix

Hepsiburada üzerinden de zaten teknobiyotik satıcılı olanı seçtim. Sahte olanlar 2019 edition olanlar değilmiydi?
  16. DeadPix

Yazmayı unutmuşum fanlar için max 55-60 TL'ye kadar bütçem var
  17. DeadPix

Merhaba herkese termal macunu değiştirmem lazım Arctic MX 4 termal macununu alacağım yanına ise 2 adet BU FAN dan alacağım kasamın üst bölgesine montajlayacağım ama 2000 rpm ne kadar fazla ses çıkartır ne kadar rahatsız eder bilmiyorum. Yada 200 TL ye içinde termal macun olan işlemci soğutucu...
  18. DeadPix

10600k veya 10700k için soğutma tavsiyesi

ID-COOLING FrostFlow X 240
  19. DeadPix

Yeni CPU Fanı mı? Yeni Termal Macun mu?

İkisinde de yeter mi? Çok küçük gibi duruyor.
Top Bottom