Arama sonuçları: *

1. Dearreis

#43 Milyar TL nerede?

Etraf köydeki ahmet, mehmet amcayı çağırayım, onunla siyaset yapmaya çalışın, sabaha kadar dil dökün. Kazancınız bir hiç olacaktır. Bu durum gençlik dönemi sona ermiş herhangi biri için de geçerli. Ülkenin gençlerinin motivasyona, eğitimde desteğe, mutlu olmaya ihtiyaç duyduğu dönemlerde sadece...
  2. Dearreis

#43 Milyar TL nerede?

Siyaset abiyle kardeşi birbirine düşman ediyor diyorsunuz, siyaset yapmanın 18 yıldır çözüm getirmediğini ve getiremeyeceğini siz de biliyorsunuz. Buna rağmen forumda siyasete müsade etmeyi de seçen sizsiniz. 1619264975 Benimle aynı şeyi düşünüp beni yargılıyorsun.
  3. Dearreis

#43 Milyar TL nerede?

18 senedir kimin bunu istediği çok belli. 1619264711 Foruma yıllarını vermiş üyelerin birbirlerine kızgın kalması, forumda huzursuzluk olması hoşunuza gidiyorsa bişey diyemem.
  4. Dearreis

#43 Milyar TL nerede?

Bence sıradan halkın siyaset yapması doğru değil. Siyaset siyasetçilerin işidir. Halka düşen sorumluluk oyunu kullanmaktır, daha fazlasını isteyen arkadaşlarımız gidip milletvekili aday adaylığına başvurabilir. Ben 23 yaşındayım ve bu yaşıma kadar bu ülkede siyaset yapmayı bilen 1 tane adamla...
  5. Dearreis

#43 Milyar TL nerede?

Hocam sakin olunuz lütfen, sizin gibi değerli bir forum üyesinin düşüncesiz insanlarla tartışmasını bile gerek görmüyorum. Yakın zamanda forum kurallarına siyaset yasağının eklenmesi ile ilgili @Abdullah Hacıgül 'e mesaj ilettim sosyal medya aracılığıyla. Bu süreye kadar trollerle uğraşmanıza...
Top Bottom