Arama sonuçları: *

1. Dearreis

Bu sistem ne kadar eder?

ASUS GeForce GT 1030-SL kullanılmadıysa en az 1k eder hocam.
  2. Dearreis

Hangi sistem daha iyi ?

Birincisi daha iyi.
  3. Dearreis

İtopya yeni stok pcler

Sharkoon SHP V2 eski nesil korumalara sahip, uzun ömürlü bir tercih olmaz. Tavsiyem elinize ulaştığında onu satıp başka bir psu almanızdır. Bir süre sizi idare edecektir.
  4. Dearreis

İtopya yeni stok pcler

10400'de UHD 630 dahili grafik kartı mevcut. Siz de 1660 super kullanacağınıza göre buna gerek yok, 10400f seçebilirsiniz.
  5. Dearreis

Bilgisayar almak için biraz daha beklemeli miyim?

Sanmam. 11.nesil bile daha yeni yeni ülkemize geliyor.
  6. Dearreis

Bilgisayar almak için biraz daha beklemeli miyim?

ddr5 bellekler için minimum 2022'ye kadar beklemen gerekecek.
  7. Dearreis

10400F 980TL'ye alayım mı ?

1000'e 250tl çok iyi indirimmiş la. Kaçırma valla
  8. Dearreis

Çözüldü✓ Bilgisayarıma win7 mi yoksa 8 mi kurmalıyım?

Hocam üzmeyin kendinizi lütfen. Uygun fiyata PS4 bulabilirseniz alınız. Diğer türlü sistem toplamak çok ama çok pahalı bu zamanda. Ben sistemimi 7k civarlarına topladım. 2 ay bile olmadı, şu anda 8-8.5k değer biçiliyor ne yazık ki. Ülkemizin ekonomisi berbat durumda. Playstation 5 8 bin TL.
  9. Dearreis

Hocam deneyin isterseniz tabi ama 512 mb Vram ekran kartı ile ets 2'den çok keyif alamazsınız. Benim eski sistemim de sizinkine çok benziyor. Ne yazık ki çok düşük fps alıyordum. Tavsiyem pixel oyunlara yönelin. Diğer türlü sisteme ağır gelebilir.
  10. Dearreis

Hocam bu sisteme win 7 yeterli olur.
  11. Dearreis

Bu bilgisayarı komple her şey dahil 5500 TL ye aldım eder mi?

Gerekli testlerini yap, arkadaşın da olsa sen işini sağlama al. Tüm testleri yaptıktan sonra stabilitesinde bir sorun yoksa oldukça karlı bir iş yapmışsın. Arkadaşına bir iskender ısmarlamayı unutma :)
  12. Dearreis

Bu bilgisayarı komple her şey dahil 5500 TL ye aldım eder mi?

Ürünlerin satış fiyatlarına bakınız. Hepsinin toplamı 6000-6250tl gibi bir fiyatı geçiyorsa karlısınız.
  13. Dearreis

yapmış olduğum sistemde bir yanlışlık varmı

Yok hocam eksisi yok bence. Tam bir f/p + kaliteli bir psu. Kabloları da şık, kasada çirkin görüntü oluşturmuyor. 3 adet molex, 3 adet sata, 2 adet de 6+2 ekran kartı bağlayabilirsin.(örn 2 adet vega 64) fakat voltajı yetmeyebilir 2 tane ekran kartına. Ona göre yüksek kapasiteli alabilirsin...
  14. Dearreis

yapmış olduğum sistemde bir yanlışlık varmı

VEGA 64 ekran kartım + r5 3600 işlemcim var. 600w Cooler master MWE 80+ güç kaynağım var. Sorunsuz besliyor. (NOT:VEGA 64 750W PSU REQ İLE BELİRTİLİYOR) 1600037771 MSİ MAG FORGE kasan ne kadar destekliyorsa o kadar ölçülere sahip bir psu koyabilirsin. Ancak 3 aşağı 5 yukarı hepsi aynıdır güç...
  15. Dearreis

Anakart ile ilgili

Yok hocam denemem, bugün zaten 2 tane rgb fan yandı bi de anakartı yakmayalım :)
  16. Dearreis

Anakart ile ilgili

Ama ikisi de 4 pin hocam
  17. Dearreis

Anakart ile ilgili

Led cpu bölümüne 4 pin kasa fanını taksam çalıştırır mı ? Aşırı yükleme olur mu ?
  18. Dearreis

Arkadaşlar bu pc bana sorun çıkartırmı

Alma uzak dur.
  19. Dearreis

Pc çok ısındığında kapanir mi

Kapanır ama 100 dereceye yakın değerlere ulaşman lazım. Masaüstü pc için ulaşman zor.
  20. Dearreis

İade edip da3 almali miyim ?

Tamam hocam teşekkür ederim 1599335707 Sağolun hocam güzel yorumunuz için :)
Top Bottom