Arama sonuçları: *

1. Dearreis

Playstation Kardeş ariyorum

Mehmet ile Ali ortaklaşa pileysteyşın oyunu alırlar. Daha sonra aralarında şu diyalog geçmektedir: Mehmet: Ooo olum bu oyunun grafikleri akıyo bee Ali: E tabi olum bi dünya para verdik bu oyuna, bi zahmet aksın Mehmet: Kanka biz şimdi ortak oyun aldık ya Ali: Hee Mehmet: Yani biz şimdi neyiz...
  2. Dearreis

Playstation Kardeş ariyorum

Türkiye Simülasyonuna Hoşgeldiniz.
  3. Dearreis

Playstation 5 oyun ücretleri

Hocam bu durumda ben 8 bin TL'yi gider pc'ye veririm. Nasıl olsa pc oyunları ucuz diyen arkadaşlar olmaya devam ediyor ne yazık ki. 1 yıl sonra pc oyunları da aynı para olunca o zaman konuşmaya başlarlar. Bizim ülkece sorunumuz şu aslında; Benim Ps5'im yok isterse oyunu 1000 lira olsun bana ne...
  4. Dearreis

Zamanında Çinliler PUBG'de yüksek pingle oynadıkları için çin'e bir sunucu açılmasını talep etmişlerdi. PUBG ise olumsuz yanıt vermişti. En son kendi aralarında boykot amaçlı dislike verdiler oyuna. Steam üzerindeki puanlaması ve satışlarını ciddi anlamda etkiledi bu durum ve en nihayetinde...
  5. Dearreis

Playstation 5 oyunlarının 500-600 TL'den başlaması ? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? Artık buna dur deme vakti gelmedi mi ?
  6. Dearreis

PlayStation 5 Tahmini Fiyatı Sizce Ne Olur?

7.500-8.000 TL arası olacaktır. Bileşen kalitesi olarak PS4'den oldukça güçlü. Ayrıca ülkemizde konsollara uygulanan vergi epey fazla.
Top Bottom