Arama sonuçları: *

1. DoğuamaBatı

Yardım BMW F10 tahrik arızası

Bi çok sebebi olabilir buji veya bobinlerde sorun olabilir Turboda sorun olabilir Dizel ise enjektörlerde sorun olabilir ama yüksek ihtimalle enjektörlerin arızalı motorda ekstra bi sarsıntı varmı peki dostum
  2. DoğuamaBatı

120.000 TL ARABA ÖNERİSİ

Peugot 301 2012 fln bulunursa
  3. DoğuamaBatı

🔥TOGG Sedan modeli CES 2022 Fuarında görüntülendi!

Rakibi olan araçlardan daha ucuz olması gerek ÖTV fln düşük olmalı
  4. DoğuamaBatı

Frene basınca öten disk

Yok değişmiştir de 1 yıl falan oldu ben kullanmaya başlayalı ondan öncesini bilmiyorum zaten arabanın ebesi biraz ağlamış o sıra
  5. DoğuamaBatı

Frene basınca öten disk

Yani araba kirada olan bi arabaydı 3 yılda 160k kilometre yaptı balatalarda bitik olabilir en iyisi ustaya göstermek
  6. DoğuamaBatı

Frene basınca öten disk

Frene basınca ıslık gibi frenler ötüyor benim tahminim balatalarda toz olabilir veya yamulma evde balata temizleme spreyi var temizlesem mi yoksa yarın sanayiyemi götürsem? @Denizgezen
  7. DoğuamaBatı

Hayalinizdeki araba nedir?

Enişte olup mangal yapmak vardı
  8. DoğuamaBatı

Hayalinizdeki araba nedir?

Hayaller f10 Gerçekler.
  9. DoğuamaBatı

Yardım FIRÇAYLA ARABA YIKAMAK

Ne kadar tazikli su tutarsan tut o çamur su kuruyunca belli olacak bunun 2 çözümü var 1- mutfak süngeri ile ovalamak 2-mikrofiber araç fırçası almak 2. Soruna gelecek olursak Sakarya kimyanın hızlı cilasi var 75 TL falan ama baya etkili su tutmuyor bu yüzden yağmur yağdığında oluşan çamur da...
  10. DoğuamaBatı

Peugot 301 yakıt tüketimi sorunu

Yol bilgisayarı arızalı galiba .d yok 16.4 leri falan görünce diyorum ne oluyor aha diyorum kilometrede 2 lira gitti fjfjdjdjdk
  11. DoğuamaBatı

Shell veya petrol ofisinden alıyorum normal dizel dip gaz çok basmiyorum 4x4 arac babamdada var onda bile o kadar yakmiyor bence sistemsel bir ariza gibi geldo bana
  12. DoğuamaBatı

Normal kullanıyorum 100km hıza sabitliyorum arabayı ama yine yüksek 60km yola full depo gidip geldim 2.5lt yakmıştı
  13. DoğuamaBatı

Peugot 301 arabam var yakıt tüketimi ortalama 16.9 12.8 arasında geziyor internette araştırma yaptım şehir içi normal 5.5 uzun yol 4.5 3.5 civarları acaba bi arıza falanmi var çünkü 1.5 100hp motorun bu kadar yakması imkansız gibi geliyor(dizel).
  14. DoğuamaBatı

1997 E36 320i alırken nelere dikkat edilmeli?

Motor şanzıman alt takım baktır dışı önemli değil bi boyaya girer hallolur iç daha zor contalara falan baktır yürüyende sıkıntı yoksa alınır
  15. DoğuamaBatı

300.000 TL araba önerisi?

Bmw 320d Veya audi a3 1635530726 Citroende boya atma sorunu vardı reno da çok para az özellik
  16. DoğuamaBatı

Citroën in Vatandaş a Yaptığı Zulüm Hakkında Düşünceleriniz.

Mahkeme açsa en az 3 yıl sürecek citroen de bunu biliyor. Avrupada yaptırımlar çok daha sıkı göz actirmazlar citroene. Biraz araştırdım çoğu yeni arabasında bu sorum var hatta motorda yağ kaçakları bile mevcut. Boya atmasida biraz baktım astar yok üstüne vernik yok fırın boya da değilse normal 5...
  17. DoğuamaBatı

450k - 460k ya araba önerisi yaprmısınız

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-sahibinden-hatasiz-2018-cikisli-7kisilik-964185822/detay https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2020-cikisli-30-binde-bayandan-satilik-964818162/detay...
  18. DoğuamaBatı

Citroen in sattığı arabalar gerçekten kalitesiz mi?

Peugot iyi araba az yakıyor çok kaçıyor.
  19. DoğuamaBatı

BMW X5 alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bu araçta en önemli sey motoru dikkat etmek gerek 2010 dan aşağı bir modelse hiç bulaşma derim
  20. DoğuamaBatı

Citroen Ami araba geliyor

Burası tr özel vergi çıkartırlar
Top Bottom