Arama sonuçları: *

1. D

2.Monitörden görüntü gelmiyor

monitörde dvi-d ve dp girişi olduğu için dönüştürücü aldım zaten ya mecbur yani ya da direk gidip dvi-d kablosu alıcam
  2. D

nasıl yani hocam anlayamadım ben displayportu monitöre taktım dönüştürücü ile kasayada direk hdmi taktım
  3. D

Arkadaşlar yeni monitör aldım, giriş olarak dp yeri var benim ekran kartımda da dp yeri dolu olduğu için ekran kartımın hdmi yerine takmak adına dönüştürücü aldım. 2.Monitöre dp yerini kasaya ise dönüştürücü ile hdmi yerini taktım ama açtıgımda görüntü gelmiyor ne yapabilirim kabloyu vatandan...
  4. D

Monitör görüntü vermiyor sinyal yok diyip kapanıyor

oldu hocam teşekkür ediyorum yine 144hz almaya devam ederim demi bir sorun yok
  5. D

Dp hatta sorun bunda zannedip hdmi ile de denedil yine aynısı 1615565712 Olabilir bir çözüm mü hocam çok bilmiyorum zar zoe yaparım çünkü
  6. D

Merhabalar, şehir değiştireceğim için bilgisayarımı toplamışım ve 2 gün geçti artık yerleştim lakin monitör AOC ekranını veriyor sonra sinyal yok diyor acılmıyor, gerekli herşeyi takılı doğru bir şekilde ne yapmam lazım
  7. D

512 GB SSDM 233 GB I KULLANABİLİYORUM

Malesef hala yeni disk açılmadı hocam ya
  8. D

1612352369 yaptım ama ne olması lazım şuan :)
  9. D

bu sağ tıkladıgıma mı biçimlendir diyim hocam dolu olan temizlenmesin ?
  10. D

1612351704 Bu şekilde hocam
  11. D

orada gözüküyor hocam aynen ama ne yapacağım bilemedim
  12. D

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı ilk aldıgımda açarken içine windows kuruyordum ve videodaki adam 2 ye bölüyordu ssd yi bende böldüm be 233gb doldu ama geri kalan kısım bilgisayarım kısmında yok :) ne yapacağım o kısım nerede nasıl bulabilirim geri kalan ssd hafızamı
  13. D

Yayın dışı sorun yok ama yayında drop

işlemci hocam işlemcim i7 10700k
  14. D

Yayın dışı sorun yok ama yayında drop

8 Upluoad alıyorum, yayın dışı hiçbir sorun yok lakin yayında drop giriyor arkadaşlar bitrateyi 3000 e kadar düşürdüm sistem cok güclü 3070 vesaire bunun nedenini bilen yardımcı olabilecek var mı
Top Bottom