Arama sonuçları: *

1. DxReadTR

İnternetin aynı yerde sürekli farklı çekmesi

Masaüstünde 106mbps veriyor laptop ile 20yi anca görüyor pcde kablo ile bağlanıyor laptopun kendi kablosuz bağlantı şeyini kullanıyoruz aradaki fark bir kablo ile bu kadar olabilir mi yoksa başka bir sıkıntı mı var
  2. DxReadTR

Turkcell de çalışaan vpn önerisi

Proton vpn surfshark nordvpn hiçbiri çalışmıyor türkcellde çalışan vpnler nedir
  3. DxReadTR

Turkcell 100 mbps internet iyi mi

Ailemi ikna edemiyorum onlar için vodafone turkcell ve turktelekom dışında seçenek yok onlar için
  4. DxReadTR

Turkcell 100 mbps internet iyi mi

Fibere sonunda geçebiliyorum turkcell iyi midir oyun indirme yayın açma video yükleme vs. de performansı nasıl
  5. DxReadTR

Yardım Türktelekom altyapım hakkında

Banada öyle diyorda gelen hız düşük ben 24 var bende 20 falan alıyorum
  6. DxReadTR

İnternet önerisi lazım

Hocam aylık 100lira verebilirim
  7. DxReadTR

İnternet önerisi lazım

50MPS olcak şekilde bütçe ortalama
  8. DxReadTR

İnternet önerisi lazım

Alt yapım maks 50 mps destekliyor bana internet önerebilirmisiniz
  9. DxReadTR

1 İNTERNETİ 2 KİŞİNİN KULLANMASI YASALMI ?

O zaman sıkıntı olmaz
  10. DxReadTR

1 İNTERNETİ 2 KİŞİNİN KULLANMASI YASALMI ?

Eğer siz o internete para ödemeyip kullanıyorsanız yasal değil
  11. DxReadTR

bu internet kazık mı?

Ben 90 liraya bu hızları alıyorum
  12. DxReadTR

Millencom iyi midir kullanılırmı

Türk telekom ile sözleşmemiz bittiği zaman millencoma geciceğim aranızda kullanlar varsa bana yaşadıklarını anlata bilirmi
  13. DxReadTR

Yardım Ailem illa türk telekomu istiyor

Bakın aylık 100 lira veriyorum şu türk telekom sözleşmemiz bitsin alıcaz millencomun 110 liralık pakedini alcaz
  14. DxReadTR

Hocam yükseltilmiş hali bu ilk başta 1 haftaya kadar internet hızlı sonra yavaşlıyor youtube işinede girdim 11dk lik videoyu 2.30 saat de yüklüyorum
  15. DxReadTR

Hocam çatıya anten takmaları gerekiyormuş onlar ne kadar bilmiyoruz anten ne kadar
  16. DxReadTR

Ya arkadaşlar türk telekoma 100tl veriyorum ve 720p izleyemiyorum anneme diyorum kablonet e falan geçelim diyorum yok çatıya anten falan takmaları gerekiyormuş onlar ne kadar anlatamıyorum adam bizim verdiğimiz fiyata 100mps veriyor ben 12mps alıyorum bişey indirirken hiçbir şey yapamıyorum...
  17. DxReadTR

Ayda Kaç GB İnternet Kullanıyorsunuz? 1.274.187.476 GB İnternet Kullandım!

Hayatının özeti 1980 de Manisada doğmuştur Universtide sınavını tam puan alarak bitirmiş 2000 yılında nasada çalışmaya başlamıştır halen nasada çalışmaktadır
Top Bottom