Arama sonuçları: *

1. E

monütörden ses gelmiyo

Merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır AOC 24G2U5 monitörünü kullanıyorum ama bugün kendi hoparlöründen ses gelmiyor neden olabilir?
  2. E

Ryzen 3 3100 GTX 1050 ti darboğaz yapar mı?

ben 1660 super le kullanıyorum hiç bişey olmaz hatta rtx 2060 a kadar yolu var
  3. E

afterburner ve görev yöniticisi farklı değerler gösteriyor

oyunda ne kadar kullanıldıkları pes te görev yöneticisi 100 gösterirken afterburner 60 gösteriyo
  4. E

afterburner ve görev yöniticisi farklı değerler gösteriyor

arkadaşlar hangisine inanmalıyım
  5. E

1 Uygulama ve Bilgisayar Kapatılıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/1-uygulama-ve-bilgisayar-kapat%C4%B1l%C4%B1yor/f3387490-317a-4f61-8a0e-aeeac820e18e Arkadaşlar bu yazılanların aynısını dün den beri yaşıyorum nasıl düzeltirim.
  6. E

Bu FPS değerleri normal mi?

Valla bende aynı sistemi kullanıyorum ben 90 100 arası alıyorum en yüksek ayarlarda baya bı patlama olduğunda en az 72 görmüştüm
  7. E

m2 ssd li bilgisayarın 17 saniyede açılması normalmi

DOĞRU GTA 5 40 SNİYEDE FALAN AÇILIYO
  8. E

ben kaç yıl hdd kullandım ve ilk defa ssd ye geçtim ama videolarda hep 10 saniyede falan açılıyo bu yüzden sordum
  9. E

soru yukardadır not mavi ekran yediğim için hızlı başlat seçeneği kapalı
  10. E

bilgisayarı kapatınca fişi çekmelimiyim

fişi çekmek yerine psu yu kapatsam olurmu fişi çekmek zorda
  11. E

bilgisayarı kapatınca fişi çekmelimiyim

soru aynı ben deha hiç yapmadım bi sorun olurmu
  12. E

gta 5 te fps düşmesi

Merhaba arkadaşlar GTA 5'te vrsync i açınca çok saçma yerlerde 40 FPS'e kadar düşüğü oluyor ama kapatınca ortalama 100 FPS alıyorum. Vrsync i kapatın ca harita kasıyor ve oyun 100 FPS olmasına rağmen kasıyormuş gibi hissediyorum. Bunun bir çözümü var mı? Sistemim Gigabyte 1660 Super Ryzen 3 3100...
  13. E

bilgisayar temizlerken nelere dikkat etmeliyim

Merhaba arkadaşlar, yarın bilgisayarı ilk defa temizliyeceğim. Ne yapmalıyım? Statik elektrik falan olmasından korkuyorum. Ve ne ile sileceğim? Parçalara yanlışlıkla dokunsam bir şey olur mu? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
  14. E

oyunda performans düşüşü

sıcaklıklar normal olmassa ben yine yazarım
  15. E

oyunda performans düşüşü

ben önceden mavi ekran yemiştim son sürüme geçerken öyle geçtim ve ilk günlerde sorun yoktu 1615361589 gta 5 te 75 e sabitliyorum ama dağa falan giderken 30 lara falan düşüyo vrsync i kapatınca şehirde 100 110 arası alıyorum gayet normal ama harite kasıyo o zamanda cs de çok oldu hiç 200 altına...
  16. E

oyunda performans düşüşü

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay falan önce FPS'im düştü. Isı durumuna ve kullanım değerine baktım bir sorun yok. FPS'im düşmeden 2 3 gün önce son sürüm driver yükledim belki ondandır. SSD hızlarına baktım o da ilk günkü gibi hiçbir değişme yok ve eski drivera nasıl dönebilirim? Sistem...
  17. E

Cs go da fps düşmesi

hayır kapalı
  18. E

Cs go da fps düşmesi

ssd den olsa diğer oyunlarda etkilenmezmiydi
  19. E

Oyunlara Girerken Mavi Ekran Veriyor

Technopat sosyal e konu aç bende alıyodum onlara minidump dosyasını paylaştım problemi söylediler hemen burası kötü demiyorum yanlış anlamayın
Top Bottom