Arama sonuçları: *

1. Egolu doktor ?

Çözüldü✓ Amazon bedava prime alma

Ben iptal ettiğim bir kartla abone olmuştum. Kartı iptal ettim aylardır devam ediyor ilginç
  2. Egolu doktor ?

Gaming Gecesi aldığınız ürünler ne durumda?

Gaming gecesinde kupon kullanabiliyor muyuz
  3. Egolu doktor ?

Kargom sabahtan beri transfer sürecinde ?

Peki benim şubeye gelene kadar transfer süreci mi yazar. Yoksa arada başka bir şey daha yazıyor mu
  4. Egolu doktor ?

İtopya yavaşlığı

İlginç ben 24 nisanda vermiştim. 27 de yasak kalktı 28 de verdi 30 da elimdeydi
  5. Egolu doktor ?

Amazon.com.tr den ürün alınır mı ? Güvenilir mi ?

İade hakkın var kardeşim. Öyle bişey olursa iade edersin
  6. Egolu doktor ?

İNCEHESAP.COM EL CAPİTAN

Müşteri hizmetlerine mesaj atıp soracaksın kardeşim bu kadar basit
  7. Egolu doktor ?

İNCEHESAP.COM EL CAPİTAN

Müşteri hizmetleri ile mesaj yoluyla iletişime geç
  8. Egolu doktor ?

Amazon.com.tr den ürün alınır mı ? Güvenilir mi ?

Com.tr diyor üstad gümrük yok vergi yok. tabii ki alabilirsin bende o öven beğenenlerdenim. Gayet hızlıydı normal zamanda. Arkasıda güvenilir sağlam. Satıcı Amazon ise gözümü kapar alırım
  9. Egolu doktor ?

İnceHesap muhabbeti ?

Tamam kardeşim. Her gün ortam geriliyor. Şimdi ortamı germeyelim. Sakin bekliyoruz hepimiz. 👍
  10. Egolu doktor ?

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Biz alırken öyle yazmıyordu bilip bilmeden totodan sallama. Yeter yav ne sıkıntılı insanlarsınız siz. Yazmıyordu kardeşim biz alırken yazmıyordu tamam mı anladın mi birdaha yazma bak yazmıyordu öyle tamam mı 100 kere yazdırma insana bilmediğim şey hakkında bilir gibi konuşma
  11. Egolu doktor ?

Yav sanane kardeşim sanane sanane saneneeeeee. Yeter yav biz bilmiyor muyuz iade etmeyi . Bir akıllı sen misin ? Kendi paran hakkında konuş burda mağdur insanların canını sıkma. Seni başımıza boş yapmasınlar diye mi yolluyor ince hesap anlamıyorum ki
  12. Egolu doktor ?

Sana öyle diyorlar ama ben özellikle kaç kere sordum ve arkadaşlar aradı bize öyle demiyorlar
  13. Egolu doktor ?

İlk 2 saatte değil geceye doğru bitti bu arada
  14. Egolu doktor ?

300 adet kargolama kocaman devasa inanılmaz büyük bir yalan. Sana yanlış Bilgi veriyorlar. Sipariş numaralarını attık sana. Forumdan gruplar kurduk gelen sıralamalar belli. Hayır montaja geçme zamanları belli. Ben sipariş numara mı da attım. Kargoya gittim ismime Kargo çıkmadığını da perşembe...
  15. Egolu doktor ?

Sen mesajlaşmışım diyorsun ben yazmıyordu 15 gün diyorum ? Herkes tek tek mesaj atıp sorcak mıydı ? Şimdi benim arkadaşa da bişey yazmış . Ben ondan sorumlu muyum ? Valla şaka gibi insanlar Mesajlajmanın tarihi bile yok. Yarım yamalak işler cevaplar
  16. Egolu doktor ?

İnce hesap aramıza katılmış arkadaşlar. 44 dakika önce katılıp direk bu konuya dalıyoruz . Ve foruma katılır katılmaz mağdurlara muhalefet olarak başlıyoruz 😂😂
  17. Egolu doktor ?

15 iş günü sonradan çıktı. Ayın 19 unda öyle bişey yazmıyordu. Bilmeden sallamayalım lütfen
Top Bottom