Arama sonuçları: *

1. E

Yardım CS:Go Operasyonlar ile ilgili her şey

Şimdi indirim gelmesini bekliyorsanız indirim geldiğinde kasa fiyatları da düşeceği için kasaları bekletmelisiniz 2-3 ay bunu da göz önünde bulundurun
  2. E

Valorant Puanları neden bu kadar pahalı ?

csgo ve rusttaki skinleri valoranttakilerle karşılaştıramazsınız steamdeki skinleri istediğiniz vakit satabilirsiniz tekrar ama valoda ödediğin an gitti paran
  3. E

Battlefield 1 oyunu Battlefield 5'ten daha güzel

Hocam o oyun güzeldi ya online oyunu zaten savaş dışında ne bekliyordunuz
  4. E

FORZA HORİZON 4 İNDİRİMDE

Sorun değil benim için size uyarı vermesinler ondan yazdım
  5. E

FORZA HORİZON 4 İNDİRİMDE

Konusu açıldı.
  6. E

bos konu ! (yatirim tavsiyesi degildir)

Hocalarım benim yan hesapta kasalar var da 11 nisanda takas banı açılıyor ben bu kasaları ana hesaba atarsam direkt satabiliyor muyum yoksa yine bekleme süresi mi veriyor?
  7. E

Herkes VALORANT Gece Pazarını Atsın

indirim oluyor ürünlerde herkese farklı geliyor gördüğünüz gibi o yüzden karşılaştırıyorlar
  8. E

Herkes VALORANT Gece Pazarını Atsın

mağazanın yanında küçük bir yer var ona tıkla 1617860338 1617860372 benimki de kötü gelmiş
  9. E

(CS) Kırık Diş operasyonu ile ilgili sorularım

Bileti kullandıktan sonra satamazsınız tabii ki
  10. E

Rehber CS:GO'dan Nasıl 8800TL Kazandım? (yatirim tavsiyesi degildir)

Hocam biri shadowpay kapanacak yazmış doğru mu?
  11. E

hocam boşuna uğraşmışsın muhtemelen kendisi 2. dediğin çünkü normal birisi bu kadar sallayamaz.Bir de ben 2 hesap kastım bunların geliriyle xbox game pass alıcağım ama sence 30 nisana kadar 1 hesap daha kasıp o hesaptaki kasaları bekletiyim mi sence geleceğe yönelik
  12. E

yarısına kadar dayanabildim öncelikle ben 1 rekabetçi maç atarak 2 hesap kastım o rekabetiçi de eğlenme amaçlıydı her hesap 13-14 saat sürdü 2. iddianız için nakite çevirmeye yarayan tek bynogame değil bunu bilseniz keşke yabanı siteler çok daha az komisyon kesiyor.
  13. E

Valorantta yenilince hile açıp ağlamak

Hocam gerekli uyarıyı aldı mesajı da silindi zaten daha fazla üzerine gitmeye gerek yok alışır umarım
  14. E

Valorantta yenilince hile açıp ağlamak

Adam atakta trollemiş olabilir abisini çağırmış olabilir yada takım olarak düzgün oynamaya başlamış olabilirler kanıtın da yoksa takılma çok
  15. E

Öyle yapmış galiba daha var indirime girmesine.
  16. E

Evet ilk para vermeden de görev yapabilirsiniz ama ödül almak için para vermelisiniz 1614806377 O da bana biraz abartı geldi gerçi kaçırılcak fırsat değil ama günde 13 saat oyun oynamak ta çok doğru gelmedi
  17. E

Oyunun görevlerine baktınız mı bilmiyorum ama gayet kolay ve zevkli görevler ama evet bazen hızlı görev yapmak için takımı sattığım oluyordu derecelide değiliz zaten. Ve görevler oyuna girdiğinizde hemen yapılabilecek şeyler
Top Bottom