Arama sonuçları: *

1. Eminertekin

Letgo da ucuz fiyat yazıp sonra yükseltiyor?

arkadaşlar kaç gündür bu adamı takip ediyorum ilk koyduğunda ilan fiyatı 15tl di şimdi 35e çıktı her gün ilandan kalkıp yeniden ilana giriyor sizce dolandırıcı mı hemen anlaşıyorum adamla adam fiyat yükseltip ilan siliyor? (konu umarım yasak değildir :D fakat milleti dolandırıyoda olabilir o...
  2. Eminertekin

MİLETTİ DOLANDIRMAYA ÇALIŞAN ADAM

Hocan burdan dolandiricilara onerileriniz nelerdir nasil nitelikleri olmasi lazim :ROFLMAO:o.O2
  3. Eminertekin

10 üzerinden kac verirsiniz hocam varmı begendiniz dolandirici varsa ona dolandirilalim.
  4. Eminertekin

Engel atti bana oyle diyince :)
  5. Eminertekin

Olabilir :D
  6. Eminertekin

E bizim millet her zaman ucuza atlar ya o yüzden ne kadar ucuza koysakta pazarlık yapmadanda bırakmazlar fakat adam inandırıcı olsun diye pazarlik yok yazmis :)
  7. Eminertekin

Boyle kisilerin banlanması lazım adama yazıyorum param guvende yap 1000tl veriyim adam her zamanki gibi hiç şaşmayacak o sözü söylüyor: ben senin bana bozuk kart ı geri gönderileceğini nerden biliyim
  8. Eminertekin

Evet arkadaşlar bitmedi bu letgo dolandırıcıları :D bu kez de 1050ti a 800tl yazip dolandiran adam var rica etsem şu adamı bir şikayet eder misiniz? https://letgo.onelink.me/O2PG/ec01a3a1
  9. Eminertekin

Bu Müzik Telifli mi?

hm sıkıntı
  10. Eminertekin

Bu Müzik Telifli mi?

teşekkürler hepinize
  11. Eminertekin

Bu Müzik Telifli mi?

şarkı bu : www.youtube.com/watch?v=Cc7rjhSTO88&list=OLAK5uy_l5BO0je_RXLPv6qgKitHO4k4c66DabTyk&index=2 ?
  12. Eminertekin

satışta güvensizlik problemini nasıl çözerim

oyuncu marketten alırsa %5 kesiyor
  13. Eminertekin

Asla ürün almam dediğiniz markalar

hadron ve turbox
  14. Eminertekin

Aile baskısiyla %50 körlük gecirmek

allah sabır versin halin zor :(
  15. Eminertekin

Bilgisayarcılar İle Anınız

yok :D 550TL 120GB sa :D
  16. Eminertekin

5000tl ye 1tb ssd :D
  17. Eminertekin

aynısı na benzer ben de yapıyodum ama cd dahil 5tl ye gta vc veriyordu :D
  18. Eminertekin

yok ben zaten sistemimi kendim kuruyom pc oynamaktan çok kurrmayı sevdimden elimden geldince hazır sistem yerine kendim parça parça alıyorum hazırr sistem alıcaksamda parçalarını kurrulmamış alıyorum o sıkıntılar olmuyor bende 1610888644 hocam 15k sıfırıydı :D
  19. Eminertekin

4gb ram li laptop götürdüm 2gb olarak geldi için aççtık bi rrami düzgün takmamış taktık 3gb oldu 1gb ram imi almış gitmiş olay 3-4 yıl önce oldu :D
  20. Eminertekin

internetten nasıl para kazanılır ?

alışverişi çok yapıyosan artıway ile yapabilirsin 30tl yaptında hesabına çekebiliyon
Top Bottom