Arama sonuçları: *

1. Emir Aydın

Akıllı tahtalarda neden Windows yerine Pardus kullanılıyor?

Bizim okuldakinde Windows var.
  2. Emir Aydın

Steam IDLE Master Nasıl Kullanılıyor?

Bana en pahalı karttan 3 tane, en ucuzdan da 1 tane düşmüştü. Oyundan toplamda 4 kart düşürebiliyoruz zaten. Şu anki fiyatıyla baktığımızda Steam kesintisiyle beraber 3,1 TL gibi güzel bir kârım oluyor. Ne zaman kartı düşürüp sattığımı tam olarak hatırlamıyorum, o yüzden şu anki fiyatına göre...
  3. Emir Aydın

Bende de yeniliyor, bir sorun teşkil etmez.
  4. Emir Aydın

Hayır oyuna buradan bakabilirsin. Kendisi 1 TL ancak her bir koleksiyon kartı da hemen hemen 1 TL, dolayısıyla çok iyi kâr ettiriyor. https://store.steampowered.com/app/406210/Over_the_Dream/?curator_clanid=4759298&utm_source=SteamCardExchange&utm_medium=SteamCardExchange&utm_campaign=SCE%20Showcase
  5. Emir Aydın

Tam olarak bir oyun değil de film tarzında bir oyundan düşürmüştüm, çok da güzel kâr ettirmişti. Kütüphanemden baktım ismi "Over the Dream" imiş. Tavsiye ederim.
  6. Emir Aydın

1 saatte kart düşüren oyunlar da var 3 saatte düşürenler de var, beklemen gerekiyor.
  7. Emir Aydın

CPU-Z Nereden Nasıl İndirilir?

Evet orası orijinal sitesi. "Setup English" kısmından indirebilirsin.
  8. Emir Aydın

Premiere Pro Nasıl Slow Motion 60FPS Video Yapılır?

Görerek öğrenmen en yararlısı olur.
  9. Emir Aydın

ekran kartı sıcaklık iyi mi?

Gayet iyi. Tam yük altında 72-73 derece serin sayılır. 80 derecenin üzerine çıkmadığı sürece sıcaklık hakkında düşünmene gerek yok.
  10. Emir Aydın

ekran kartı sıcaklık iyi mi?

72 derece gayet ideal, endişelenmen gereken bir durum yok.
  11. Emir Aydın

rivatuner gerekli mi

O program sayesinde oyun içerisinde bileşenlerin hakkında bilgi alabiliyorsun. İşlemci kullanımı, işlemci sıcaklığı, ekran kartı kullanımı, ekran kartı sıcaklığı, ram kullanımı, fps...
  12. Emir Aydın

Vulkan x DirectX

Vulkan da DirectX gibi bir yazılım. AMD ekran kartları Vulkan destekli oyunlarda çok iyi performans çıkartıyor. RX 570 kullandığında gire Vulkan ile denemeni tavsiye ederim, büyük ihtimalle DirectX'e göre daha fazla fps verecektir.
  13. Emir Aydın

Oyunlarda Kullanımı Gösteren Program Nedir?

MSI Afterburner.
  14. Emir Aydın

gameoverlayui.exe nedir?

Rica ederim :)
  15. Emir Aydın

gameoverlayui.exe nedir?

Hayır virüs değil, steamın bir hizmetidir o. Tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum ancak Steam ihtiyaç duyuyor ki onu çalıştırıyor arka planda. Steamı kapattığın anda o da kapanır.
  16. Emir Aydın

AutoCAD i çalıştırabilirmiyim

Merak etme, rahat kaldırır.
Top Bottom