Arama sonuçları: *

1. Emir Aydın

Farklı Bankalardan Aynı Halka Arza Katılabilir miyim?

Hayır. Halka arzdan bahsediyorsak sadece 1 bankadan girebilirsin, diğer talep iptal olacaktır.
  2. Emir Aydın

Farklı Bankalardan Aynı Halka Arza Katılabilir miyim?

Daha fazla kâr etmek için. Halka arza yeni katılan çoğu kişinin aklına gelen bir soru. :peepo1:
  3. Emir Aydın

Youtube Premium İçin Cashback Veren Banka Önerisi

Bundan yararlanmak kolay değil. Şartlarında 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı olması gerekiyor diyor. Öğrenciler için de 1 otomatik fatura ödeme talimatı yetiyormuş.
  4. Emir Aydın

Hiçbir yere kefil olmam ancak ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Bireysel premium şu anda 58 TL, ben %60 cashback sayesinde 23 TL ödüyorum.
  5. Emir Aydın

Sipay var %60 veriyor. Benim bildiğim en iyi oran bunda. :peepo1:
  6. Emir Aydın

Nays %20 epic games cashback gelmedi

Öyle bir yer yok ancak Epic Games'ten aldığına eminsen endişelenmene gerek yok. Şimdiye kadar hediye parası verilmeyen görmedim. Dediğim gibi sadece bazen bir sıkıntı oluyor ve 3 gün içinde hediye parayı vermiyorlar ancak müşteri hizmetlerine yazınca mutlaka veriyorlar.
  7. Emir Aydın

Soruyu tam olarak anlayamadım. :D Verilmeden verildiğini anlayamazsın ki. Hesap hareketlerinde gözükmüyorsa henüz hesabına yatırmamışlardır. Dediğim gibi 3 gün beklemen gerekiyor.
  8. Emir Aydın

3 iş gününde veriyor. Vermediği zamanlar da oluyor, vermezlerse müşteri hizmetlerine yaz hesaba yatırıyorlar.
  9. Emir Aydın

🔥🔥 NAYS 1. YILA ÖZEL HEDİYE PARA KAMPANYASI 24 SAATLİK (BİTTİ) 🔥🔥

Şu anda aldıysan 400/100 TL kampanyası çoktan bitti. Yani sadece %15 cashback verir. Kampanya gününde aldıysan ikisini de verir.
  10. Emir Aydın

Nays'ın müşteri hizmetleri pek iyi değil bence, ama arka tarafta şikayet kaydıyla uğraşanlar işini iyi yapıyor gibi. O yüzden bundan sonra her sıkıntı yaşadığımda şikayet kaydı oluşturacağım.
  11. Emir Aydın

Uygulamasında sağ üstten müşteri hizmetlerine yazdım. Şikayet kaydı oluşturmak istiyorum dedim, derdimi anlattım. Sonra E-postamı istedi, bir de başka nereden size ulaşalım dedi, SMS demiştim. Şimdi gördüğün SMS geldi. Bunun dışında ek bir şey yapmadım.
  12. Emir Aydın

Bana dönüş yaptılar, ekstra hak tanımlamışlar. Nays'la hasımlığımız sona ermiştir. :peepokalp:
  13. Emir Aydın

Kampanya koşullarında 5 iş günü yazıyorsa Cumartesi-Pazar sayılmaz.
  14. Emir Aydın

Şikayet kaydı oluşturmak istedim bu hat üzerinden yapamıyoruz uygulamadaki chatten yardım alabilirsiniz dediler. Sana ne dediler?
  15. Emir Aydın

Aradım, süre bitti yapacak bir şey yok dediler.
  16. Emir Aydın

Bunlar da çalışmıyordur ki gece diye.
  17. Emir Aydın

O zaman uyuyayım sabah daha enerjik kavga ederim.
  18. Emir Aydın

Kavga eden çıksın daha ben edeceğim. :monkahmm:
Top Bottom