Arama sonuçları: *

1. Emircan67

Mod art x7 özelleştirdim 20k alınır mı?

tabii ki kendi sistemimde de amd var fakat bu alacagım sistemde amd istemiyorum çünkü yazılım konusunda zayıf. 1698267511 Öyle yapacagım muhtemelen
  2. Emircan67

Yok hocam ben o tarz bir şey demem. Atttıgın sistemde işlemci amd bana intel işlemci ve nvidia ekran kartlı lazım
  3. Emircan67

Hocam tekrar söyleyeyim. Sarı siteden bir şey almak istemiyorum. Ek olarak f p artı biraz kalite yaptım ben. F p istesem çoğu parçayı düşerim kasayı düşerim felan filan. Olay hem sıkıntı çıkarmasın hem f p olsun yani demek istediğim. Ram de rgb olmasın ama iyi olsun gibisinden. 1698263900 Ssd...
  4. Emircan67

Sistem pahalı da olsa uyumlu mudur hocam yorumlayabilir misin 1698263566 Hocam bu sistem benim için değil. Olabildiği kadar f p yapmaya çalıştım. Daha iyisi var diyor herkes ama daha bir link göremedim. Ek olarak amd işlemci ve ekran kartı istemediğimi de belirttim. Nvidia intel var ise bu...
  5. Emircan67

Öneri var mıdır hocam bir de ne kadar çok sence ?
  6. Emircan67

Hocam doğru ama 2-3 k zarar ederim en fazla diye düşünüyorum o da benim için sorun değil. YT hazır sistemleri tükeniyor hemen onları takip edecek vaktim yok
  7. Emircan67

Arkadaşlar sistem ofis için olacak amd ekran kartı ve işlemci istemiyorum. Bu fiyata daha iyisi alınır mı nvidia ve intel işlemcili olan var ise onları atabilirseniz sevinirim. Kasa; MSI MAG FORGE M100A D60 600W 80+ RGB mATX Gaming Kasa İşlemci: Intel Core i3 13100F 3.3GHz 12MB Önbellek 4...
  8. Emircan67

15-20k Nvidia intel toplama pc önerisi

Nvidia intel olması önemli kasa ve psu kötü olmamalı ssd hızlı olmalı.
  9. Emircan67

20k toplama pc önerisi(kasa)

Ama bro kalmıyor hemen çekiyorlar ya
  10. Emircan67

20k toplama pc önerisi(kasa)

Yakında çıkacak olan sistemler de olabilir. Onun dışında şuan bulunan alternatifler olur
  11. Emircan67

20k pc topladım ofis için nasıldır?

Kanka yorum yapacaksan düzgün yorum yap. Attığınız sistemin daha iyi olduğunu bende biliyorum. Ancak kalite olarak iyi bir sistem değil o her şeyin en ucuzu var. 1694159114 O zaman alabilirim fsp iyi ve güvenilir diye biliyorum. Abdullah abi de kullanıyordu sistemlerde
  12. Emircan67

Kasanın içindeki power supply ne kral biliyo musun? Dediğin şeyler mantıklı o şekilde bi bakacağım. Tek emin olamadığım psu kaldı.
  13. Emircan67

Dediğiniz gibi çok daha iyi pc özelleştirince bile ama kasa büyük kalıyor ofis için ayrıca bu kasaların içindeki psu ne kadar güvenilir bileniniz var mı?
  14. Emircan67

Bro o sistemdeki anakartın soğutması iyi değil. Ek olarak ADD’nin okuma yazma hızları da düşük performans olarak çok daha iyi olabilir. Ama ben performans aramıyorum ayrıca kasa atx boyutlarında ben ufak boyutlarda kasa istiyorum. 1694156333 Dostum pc çalışan için toplanacak ben oyun kesinlikle...
  15. Emircan67

Beyler ben oyun pcsi almıyorum. Ofis için alıyorum ona göre yorumlayın. Diğer arkadaşın attığı pc atx boyutlarında ben atx kasa istemiyorum
  16. Emircan67

Daha iyisi belki toplanabilir f/p olarak fakat Ofis için aldığımdan özellikle anakart ve Ssd iyi olması lazım. Ekran kartı ve işlemciyi de f/p seçmeye çalıştım. Power suplly da 80+ sertifikalı Bir de bu sisteme 500w yeter mi? Ek olarak işlemcinin stok soğutucusu yeter mi? Ekran kartı: Rtx3050...
  17. Emircan67

Ofis için darboğaz olmayan intel işlemci nvidia ekran kartı önerisi

Mümkünse en düşük performanslı nvidia ekran kartı ve ona darboğaz yapmayacak intel işlemci lazım
  18. Emircan67

20k bandında mini atx ofis bilgisayarı intel işlemcili olmalı öneri

Ofis için lazım mini atx boyutların düşünüyorum Intel işlemcili olması şart yazılımda Amd işlemci problem oluyormuş.
  19. Emircan67

Rtx 4070 sistem topladım nasıl

Tasarrufta 1080p de darboğaz artmaz mı ?
Top Bottom