Arama sonuçları: *

1. Emircan67

Yeni topladığım pc açılmıyor.

Çözdüm hocam psu üzerinde anakart güç girişi için 24 yanında 1 tane daha kablo varmış onu takmamıştım ben 24 yeterli diye anakarta güç gitmiyormuş
  2. Emircan67

Valla bu şekilde de denedim ama yine olmadı çözemedim gitti
  3. Emircan67

Kasanın psu yeri dar biraz takarken kablolar bükülüyor bazıları psudan çıkmış olabilir mi azıcık bile olsa açılmaz mı sistem bir bilginiz var mı
  4. Emircan67

Hocam bastırdım ya denerim yine tabi
  5. Emircan67

Switch kablolarını ayrı ayrı vermek yerine f panel diye bir kablo yapmışlar direkt onu taktım switch yerine
  6. Emircan67

Power supply geçen ki sistem ile aynı power supply ben de sizin gibi düşündüm fakat bilgisayarcıda basit bir ekran kartı ile uzay montaj yaptılar yine aynı şekilde basit bir hava soğutma ile ve sistem ilk olarak işlemci uyarısı verdi şarı ışık yandı sonra beyaza döndü ve açıldı. 1689981018 Hiç...
  7. Emircan67

2 adet giriş var ikisi de tam oturdu iyice bastırdım.
  8. Emircan67

Geçen ki sistem de de öyle demiştim. Bilgisayarcıda uzay montaj yaptılar tak çalıştı. Az önce vga bug diye bir şey gördüm. Bu power supply pcie yerine vga kullanıyor. Acaba bu tarz bir durum olabilir mi ?
  9. Emircan67

Eminim valla diğerini toplayalı da çok vakit olmadı.
  10. Emircan67

Geçen günlerde bu sistemin siyah versiyonunu topladım yine açılmadı uzay montajda çalıştırdılar bilgisayarcıda. Aynı şekilde topladım sistemi yine de açılmıyor. Sebebi be olabilir beyler bunun? Bilgisayarcıda problem işlemcide çıktı anakartta sarı ışık yandı sonradan beyaza döndü. Sistem...
  11. Emircan67

Otomatik gece ışığı nasıl kapatılır?

Akşam olunca monitör sararıyor buga giriyor yeniden açmam gerekiyor ve bu canımı sıkıyor nereden iptal edebilirim?
  12. Emircan67

Sistemi topladım ama açılmıyor?

Sistem özellikleri: Ekran kartı: Gigabyte GeForce RTX 4070 Eagle OC GV-N4070EAGLE OC-12GD 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı İşlemci: AMD Ryzen 5 7600X 4.7 GHz 6 Çekirdek 38MB Cache AM5 Soket 5nm İşlemci - 100-100000593WOF Anakart: MSI PRO B650-P WIFI AM5 DDR5 6400MHZ(OC)...
  13. Emircan67

PC darboğaz mı yapıyor?

Anladım yine de sağol
  14. Emircan67

PC darboğaz mı yapıyor?

Yanlış anlaşılmasın diye detay vereyim bu oyun oynarken belirli bölümlerde oluyor. Genel olarak ise bu fotoğraftaki gibi performans var. 1920x1080 çözünürlükte oynuyorum. Bu arada ekran kartı kullanımı normalde % 90-95 arasında fakat ilk attıgım fotoğraftaki gibi fps düşüyor ve gpu kullanımı %...
  15. Emircan67

PC darboğaz mı yapıyor?

Sistem: Sistemim:CORSAİR SPEC OMEGA CARBİDE//MSI B450 TOMAHAWK MAX//MSİ GeForce RTX 2070 SUPER GAMİNG X TRİO//AMD RYZEN 5 3600//CORSAİR VENGEANCE RGB PRO 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz//Kingston A2000 500GB 2200/2000MB/S//COOLER MASTER MWE 700W 80+//Seagate 1tb 7200rpm
  16. Emircan67

PC darboğaz mı yapıyor?

Çok aşırı anladığım bir konu değil fakat oyunda gpu kullanımının % 40-50 dolaylarına indiği vakitler oluyor ve çok fazla fps kaybım oluyor. Bir adet afterburner ekran görüntüsü yüklüyorum. Son olarak bu fps düşüş durumu pc'ye restart attırır mı?
  17. Emircan67

Mavi Ekran Mavi ekran hatası minidump dosyam var.

Tamamdır teşekkür ederim.
  18. Emircan67

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. İyi akşamlar :)
  19. Emircan67

Evet sıfır aldım 3 yıldır kullanıyorum.
  20. Emircan67

Şuan için kullandığım harddisk bu ve açıkçası tekrar bunu almak istemiyorum.
Top Bottom