Arama sonuçları: *

1. E

Dolar Sert düşebilir YTD

Yakında olur gibi
  2. E

Dolar Sert düşebilir YTD

Edison amcaya yarıyor dolardaki dalgalanma
  3. E

Heyecan Yapmayın Dolar Düşmüyor

Hocam dediğin doğru değil Türkiye uzay programı açıkladığı için TL de hızlı bir yükseliş var. Ne diyeceklerdi Türklerin parası değerleniyor mu diyeceklerdi.
  4. E

Heyecan Yapmayın Dolar Düşmüyor

Boş konu sadece euro dolar falan değil Türk lirası tüm paralara karşı değer kazanıyor İşlemci fiyatlarında da düşüş yok.ama TL yükselmeye devam edecek
  5. E

Dolara Yatırım Yaptım Düştü

Adamın IQ su ayakkabı numarasından küçük kime anlatıyorsun hocam? 🤣🤣
  6. E

AFERİN sana Türkiye'deki enflasyonda artıyor dolar artınca.Aldigin para aynı para
  7. E

Kar ettiğini zanneden şap şal Yatırım nedir onu bile bilmiyorsun
  8. E

Dolar düşmez zaten TL değer kazanır cahilliğini bu kadar belli etme bıktık sen ve senin gibilerden
  9. E

Sen doların yatırım olduğunu zanneden zavallılardansın.Dolar paranın olduğu yerde kalmasını sağlar.İyi olmuş inşallah daha çok düşer.
  10. E

Cep telefonu fiyatları ucuzlayacak mı?

https://www.takvim.com.tr/ekonomi/2021/02/12/ve-gercek-oldu-cep-telefonu-fiyatlariyla-ilgili-son-dakika-karari-xiaomi-oppo-samsung-huawei-honor-1000-TL-indirim Umarım bu haber gerçektir.Siz ne düşünüyorsunuz?
  11. E

Öneri Türk Lirası Nasıl Değer Kazanır ?

Ülkede hukuk adalet güvenlik gibi sıkıntılar olduğu için yatırımcı Türkiye'yi tercih etmiyor.Ama bir yatırımcı bu sorunlar halledilirse neden gelmesin?Ucuz iş gücü vs. Türkiye bir yatırımcı için cennet gibi bir yer.Benim tahminim yeni anayasa reformlar ile birlikte ülkeye gelecek yatırımcılar...
  12. E

Bu fiyatlara ne olucak Durum kötü

Allah yardımcımız olsun Allah fırsatçıların miningcilerin belasını versin
  13. E

Dolar ve altın neden bu kadar düştü?

Bu kadar kötümser olmayın
  14. E

Boş yapıyorsun hocam Amerika artık batma sürecine girdi.Biden bu dönemi hızlandıracak.Aç bak Amerika'nın dış borcunun ne kadar arttığına.Üretim yapmıyoruz falan da değil.Ülkede hukuk ve adalet sorunu olduğu için yatırımcı Türkiye'yi tercih etmiyor.Yeni anayasa ile birlikte hukuki sorunların...
  15. E

Ben basbas bağırdım girmeyin şu kripto para işine diye kulak asan olmadı
  16. E

Paketler ve yeni amayasa devreye girdiği anda görün dolar ve kripto paralar nasıl çakılıyor yere
  17. E

Görürsün kardeşim bu reform paketlerinin içeriğini biliyor musun sen?
  18. E

Dolar devri kapandı artık
  19. E

Yeni anayasa durun daha düşecek görürsünüz ne etheryum kalcak ne dolar Allah'ın izniyle
  20. E

Dolar 7.19 oldu firsatcilar sizi de unutmicaz...

Evet yok stok yok yok bilmem ne biz ne yapmaya çalıştığınızı gayet iyi biliyoruz
Top Bottom