Arama sonuçları: *

1. E

Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Merhaba, bilgisayarımda mavi ekran hatası almaya başladım daha önce böyle bişey olmamıştı neden bunu yapar. Bilgisayarı aç kapa yapınca ekrana bu bildirim geliyor yardımcı olucak var mı? Şimdiden teşekkürler ederim.
  2. E

Ekran Kartı Değişim Oldu

Hocam ben pek anlamam ama garantiye göndermelisin. Sorununu dile getirirsen yardımcı olurlar herhalde.
  3. E

Ekran Kartı Değişim Oldu

Bende komple görüntü gidiyor bir daha da gelmiyor ama arkadan sesler gelmeye devam ediyordu.
  4. E

Ekran Kartı Değişim Oldu

6 bin gibi bir ücret alıcam
  5. E

Ekran Kartı Değişim Oldu

2 fanlı dedi
  6. E

Ekran Kartı Değişim Oldu

Valla anlamadığım için dediğini yazdım 😕
  7. E

Ekran Kartı Değişim Oldu

Ellerinde hiç yokmuş olsaydı onunla değişim yapacaktım
  8. E

Ekran Kartı Değişim Oldu

Merhaba arkadaşlar incehesaptan RX6700 lü bir hazır sistem almıştım ekran kartı oyun oynarken sürekli görüntü kesiyordu, ama arkadan sesler geliyordu. Bunu garantiye gönderdim ve sonuç olarak bana ellerinde aynısından kalmadığını isterseniz Colorful 3060Ti önerdiler. Ama kabul etmedim çünkü ilk...
  9. E

Bilgisayarım Bir Anda Kapandı

Ryzen 5 5600 Xfx rx6700 Hıkvısıon ram 3200 mhz Goodram 512 gb m2 ssd Vento vg12al 1676531104 Anakart asus prıme b450m k 2 1676531303 Güncel değilmiş şuan güncelliyorum amd uygulamasından kontrol ediyordum ama güncelleme gelmemiş gösteriyor internetten indiriyorum şuan
  10. E

Bu dediğinizle alakası olan bişey değil oyun oynarken bir anda görüntü ve ses gidiyor bilgisayar açık kalıyor
  11. E

Bunun bir çözümü yok mu
  12. E

Benim başıma ilk defa geldi 2 aydır kullanıyorum ama arkadaşıma sürekli olan bir durum 1676496461 İşlemcim R5 5600 Ekran Kartı RX 6700
  13. E

Merhaba arkadaşlar oyun oynarken bilgisayarım bir anda kapandı görüntü falan gitti ekrana böyle bir şey geldi bunun aynısı arkadaşımda da oluyormuş.
  14. E

Bilgisayarım Bekleme Moduna Aldı

Hocam fanlar da da bir problem göremedim 1674035360 Buraya video atma şansım var mı
  15. E

Takılı geldi ben sadece ekran kartı montajını yaptım 1674034224 Kasanın içinden de farklı bir ses geliyor
  16. E

Merhaba arkadaşlar yeni toplama pc aldım. Volarant oynarken pc kendini 2 kere bekleme moduna aldı, ekran gitti donmalar oldu pc ısındı neden kaynaklı olabilir? 1674026104 İşlemci ryzen5 5600x Ekran kartı xfx rx6700 1674033389 Yardımcı olacak biri yok mu
  17. E

Pubgde 62 Fps alıyorum normal mi?

Ekran kartım düşük mü yetersiz kalıyor olabilir mi
  18. E

Hepsi kapalı tek tek kurcaladım baktım herşeye sizce normal mi 1607191687 İnceliycem teşekkür ederim
  19. E

Yüksek performansta ve ana menüde 100 falan oluyor fps oyunda 62 daha da yukarı çıkmıyor
  20. E

Driverlar güncel biosa bakıcam ama o kadar etki eder mi MHz 1607191384 Ne yapmam gerekiyor reis yardımcı olabilir misin
Top Bottom