Arama sonuçları: *

• Users: Ensar
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Ensar

Yardım Ehliyet kaç ayda alınır ?

2-3 ayda alırsın. 1 ayda alanı hiç duymadım. Tabii şehirden şehire, MEB'in yoğunluğuna göre değişebilir. Belki küçük şehirlerde olabilir.
  2. Ensar

Aracım Çekildi Nereyi Aramalıyım?

Çekilmiş.
  3. Ensar

Bizimle ilgili değil EGM ile iletişime geçin dediler. İstmop'tan öğreniliyormuş.
  4. Ensar

Birkaç saatten fazla oldu. Umarım çekilmiştir.
  5. Ensar

Araç sahibinin E-devletinden baktım gözükmüyor.
  6. Ensar

İstanbul'da aracım çekildi nereyi aramalıyım? E-devlet'te gözükmüyor. İnternette 1550'ye mesaj atın yazıyor ama mesaj gitmiyor. Edit: En yakın Yediemin otoparkındaymış. Nerede olduğunu öğrenmeden önce yakındaki otoparkı 50 kere aradım ama telefonlara bakmadılar. İstanbul için istmop'tan...
  7. Ensar

Bir tofas faciası daha

Geçmiş olsun. Bu teneke araçlar bile 200 bin olmuş. 🙁 Kısmen katılıyorum, genellikle başkalarının hayatını umursamayan ve trafiği tehlikeye atan kişiler oluyor ama sonuçta herkes aynı değil.
  8. Ensar

Yardım Fluence motorda hasar riski arızası neden olur?

Uzun yoldayken Renault Fluence 1.5 dCi Business aracımda kırmızı "Motorda hasar riski" ve bazen de sarı uyarılar çıkıyor. İşin garibi, aracı çekiciye yükleyip servise götürünce arıza lambaları sönüyor; bazen biraz bekleyince sönüyor, bazen hiç sönmüyor, bilgisayara bağlayıp siliyorlar. Kaç kez...
  9. Ensar

Sürücü kurslarına zam mı geliyor?

Kurs ücretlerine zam gelir. Harç ücretlerine genelde senede bir geliyor.
  10. Ensar

Renault fluence business telefonla müzik nasıl dinlenir?

2012 model Renault fluence business araçta telefonla müzik nasıl dinleyebilirim? Araçta AUX girişi var. Bluetooth kiti öneriniz var mı?
  11. Ensar

Hayalinizdeki araba nedir?

15,50.. :(
  12. Ensar

Hayalinizdeki araba nedir?

Dolar artık 14,48.. :(
Top Bottom