Arama sonuçları: *

1. E

CS:GO değerlenebilecek skin önerisi

2. E

Ak için öneri var mı peki biraz renkli bir şeyler AWP hezeyanda güzel gibi duruyor
  3. E

Ak-47 frontside misty ya da ice coaled düşünüyorum şuan fakat steam arjantinde oyunlara zam gelmiş tlou spiderman vs yaaz indirimlerinden önce tr ye gelmesi ihtimalini göz önünde tutarak tlou da alabilirim
  4. E

300-500 arası ama 400 geçmezse iyi olur
  5. E

Öneri varmı skinde ice coaled alıcam yoksa
  6. E

Hocam tahminen bir 300-500 arası daha yatırıcam en aon attığım resimdeki skinlerin yanına ups siyah lotus aug solgun sarı ve glock 18 elma şekeri ekledim daha ne ekliyeyim bu bütçede ya da hangi sandığı alıyım.
  7. E

Sitelerle uğraşmak bana göre değil 1681823289 Deagle ışık hüzmesi yerine ups-s black lotus nasıl olur ?
  8. E

şuan envanter böyle başka öneriler var mı şu gitsin şu gelsin tarzı
  9. E

Coalition bs aldım 226 TL ye deagleda aldım deagle olarak bir de bronz deko aldım
  10. E

Bunlar yerine ak 47 ice coaled da çekebilirim
  11. E

Neo noir ? Nolsun 1681820577 Aug ve deagle için elimdeki denzel Curry kiti satmalımıyım ya da bir hafta sonra para ekleyip mi almalıyım
  12. E

Koalisyon savaş görmüş (230) ya da renk cümbüşü görevde kullanılmış(170) veya eskimiş (225) hangisi ? neo noir dursun mu peki çok hoş duruyor çünkü
  13. E

Redline savaş görmüş alabiliyorum İce coaled belki alabilirim para eklemem gerekecek Neo noir sahibim şuanda ikinci oyuncu almam için onu neo noir satmam lazım ama m4a1-s oynamıyorum zaten 1681819655 Ice coaled görevde kullanılmış düşünüyorum onu alabilmem içinde ya 1 hafta beklemem ya da...
  14. E

Hidden Hero (Foil) 1681819211 Ups s olarak elimde ticket to hell var belki black lotusda alabilirim The coalition savaş görmüş alabiliyorum sadece 230Tl P2000 almalımıyım ? Çok oynayan birisi değilim Aug hoş duruyor ama eskimişi az aşınmışının 3 katı fiyatında ? Deagle da hoş duruyor...
  15. E

Şuan cüzdanımda çıkartmadan gelen 250 TL var . Elimde skin olarak m4a4 neo noir(150) , ak 47 simsiyah(85) , awp atheris(75) , desert eagle ışık hüzmesi(15) var . Değerlenebilecek ak/m4/awp deseni önerebilir misiniz parantez içindeki rakamlar şuan o silah satınca cüzdanıma gelicek bakiye yani m4...
Top Bottom