Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Arkadaşlar buradaki component in adı nedir

Hocam adaptör içindeki pcb üzerinde böyle yapıyorlar o kısımlar adaptörün prize giren kısmına bağlanıyor yani soket gibi Faz ve nötr oluyorlar
  2. Eray Yılmaz

Arkadaşlar buradaki component in adı nedir

Metal parçanın adı ne bilmiyorum ama temessızlık yapıyorsa biraz iç kısmı daraltacak şekilde bükün düzelir Siyah parça ise kapasitör
  3. Eray Yılmaz

Ledli Düğme Çalıştırma Yardım

Yok hocam çevirmez siniz Bende baktım saatlerce araba için var onlarda 12v 60amper gerektiriyor
  4. Eray Yılmaz

Hocam işteydim konuyu tamamen unutmuşum Üstündeki değerler düğmenin taşıyabileceği max amperle gelirimdir eğer daha üstüne çıkarsanız iç kısmı bozulabilir bacak tarafında erime falan olabilir düğmenin aydınlatması bana 220v gibi gelmedi hiçbir yerde kaç v olduğunu bulamadım ama bana 12v gibi...
  5. Eray Yılmaz

Hocam elimde olmadığı için hangi bacak ne olduğunu hakkın kesin bir şey diyemem On off anahtar olduğu için bir bacak aydınlatmanın bacağı olur diğer bacak da giriş olacak bir diğer bacak ise girişten çıkan bacak olacak diye tahmin ediyorum Telefon çizebilirsem anlatacam Birde bana 220v gibi gelmedi
  6. Eray Yılmaz

Hocam elinizde ki düğmenin fotoğrafını veya linkini atabilir misiniz
  7. Eray Yılmaz

Arduino Projem Çalışmıyor

Hiç diyot led ile proje yapmadım fakat araştırmamın sonunuda şöyle bir sonuca ulaştım önce diyot ledin sağlam olduğundan emin olun diyot ledin - bacağını arduino digital (pwm~) tarafında bulunan gnd girişine bağlayın ledin diğer bacağını ise yine aynı şekilde arduinonun digital (pwm~)...
  8. Eray Yılmaz

Arduino Projem Çalışmıyor

Klon arduino için driver yüklemeniz gerekmektedir windows : https://maker.robotistan.com/download/ch341ser.zip Kullanacağınız led tam olarak nasıl bir led ? diyot led rgb led veya rgb şerit led yoksa argb led mi ? @Phenoma arkadaşa bir el atabilir misin ?
Top Bottom