Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Max 10k bisiklet önerisi

Bütçem de kısıtlı maalesef
  2. Eray Yılmaz

Max 10k bisiklet önerisi

Sıfır 2.el bisiklet konusunda güvenim olmuyor
  3. Eray Yılmaz

Max 10k bisiklet önerisi

@Mert Özkaya Önerisi üzerine aldığım ve yaklaşık 2.5 sene boyunca memnuniyetle kullanmış olduğum mosso wildfire 27.5v değiştirmeye karar verdim. Bütçem 8k-9k bandında max 10k zorlayabilirim ve boyum 1.72cm Tekrar dağ bisikleti almak istiyorum fakat hangisini seçmeliyim karar veremedim Ormanda...
  4. Eray Yılmaz

Bisiklet bi süre sonra sıkar mı?

Hocam otoyola çıkmak yasak değil mi ?
  5. Eray Yılmaz

Full Face Kask Önerisi

Dostum bende araştırmıştım biraz sahte gibi oyuncak gibi geldi gözüme pek koruyacakmış gibi gelmedi sonra vaz geçtim lazer Phoenix+ aldım tavsiye de ederim Acelesi yoksa bütçe sıkıntısı varsa biraz biriktirin derim 1200 TL kadar düşüyor
  6. Eray Yılmaz

full face kask önerisi

Anladım hocam Cevap için teşekkür ederim bu sefer risk alayım ne kadar vergi geçirirler bilemiyorum ilk defa yurt dışından alış veriş yapacağım
  7. Eray Yılmaz

full face kask önerisi

Arkadaşlar full face kask almayı karar verdim fakat kalite ve vergi konusunda bilgin olmadığı için size sormak istedim aklımda ki kask...
  8. Eray Yılmaz

Bisiklet 1 iç ve 2 dış lastik önerisi

Dış lastik olarak cst jack rabbit İç lastik olarakta https://ty.gl/hxkbnp1n bunu aldım Baktım bütçem yetiyor 2 tane iç lastik aldım birini çantamda yedek bırakacağım
  9. Eray Yılmaz

Hocam ellerinize sağlık ama iş işten geçti 🙁 Birdaki sefer sizin önerdiklerinizi alacağım
  10. Eray Yılmaz

Tekrar yardımınız için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim hocam :)
  11. Eray Yılmaz

Not alıyorum Fakat @rookie27 arkadaşın önerdiği dış lastiğin dişleri daha fazla olduğu için toprak arazide daha iyi yol tutuşu sağlayacak gibi duruyor Yine de cevap için teşekkür ederim 1627758676 @rookie27 hocam son olarak önerdiğiniz site güvenlimidir ?
  12. Eray Yılmaz

önerdiğiniz lastik 27.5x22.5 bir sorun yaratmaz mı ? çünkü benim lastiklerim 27.5x2.21 @rookie27
  13. Eray Yılmaz

Hemen not alıyorum şunu belirtmeyi unutmuşum arazi olarak toprak arazide kullanacağım fakat asfalt yollarda da kullanacağım yaz kış fark etmeksizin
  14. Eray Yılmaz

Başlıkta belirttiğim gibi bisikletime 1 iç ve 2 dış lastik alacağım fakat bu konuda kendime çok güvenemedim lastik ebatı 27.5x2.21 ve arazi olarak toprak arazi de kullanacağım maks bütçe 550 TL @htc.husnu @rookie27 bir yardım eli uzatır mısınız ?
  15. Eray Yılmaz

mosso wildfire için amörtisör önerisi

kanka geçmiş olsun maşa alırsanız kaiteli bir şey alın eğer alabiliraseniz havalı olanlar var onlar çok iyi yakınlarınız da güvenilir ve iyi bir bisikeltçi varsa onlardan öneri alın şahsen hiç maşa kırmadım veya herhangi bir sorun yaşamadım ne önersem yalan olur açıkcası
  16. Eray Yılmaz

aynı bisiklet bende var la diyorum bisiklette amörtisör yok :D önerebileceğim maşa yok fakat garantisi varsa servise götürün derim asfaltta kullanıyorsanız maşayı kitleyin daha iyi olur tabii kitleniyorsa sorun çıkartmıyorsa
  17. Eray Yılmaz

dostum merak ettim bozmayı nasıl başardınız ? görsel atma şansınız varmı merak ettim orta amörtisör mü yoksa maşa mı tam anlamadım
  18. Eray Yılmaz

Bisiklet ile Kaç Km Hızla Giderim?

Tamam uln yarın işe giderken tam gaz giderim Başıma bir şey gelirse bütün masraflar sizden olacak😂
  19. Eray Yılmaz

😂
  20. Eray Yılmaz

Hadi seneye inşallah 80 yaparım Çünkü taktım kafaya Allah acil şifalar versin😂
Top Bottom