Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Yardım Türk Telekom Upload Hızımı Artırmadı

Bende yükselmiş Alt yapıya göre değişiklik göstereceğini düşünüyorum
  2. Eray Yılmaz

İnternetim Gerektiğinden Daha Hızlı!

ha demek senin yüzünden bana düşük geliyor mahkemeden görüşmek üzere ! aga ne güzel işte
  3. Eray Yılmaz

İnternet sağlayıcınıza beddua başlığı

eminim türktelekom diyecek
  4. Eray Yılmaz

İnternet hızlarım neden böyle?

gerek yok bi dowloand sarsan iyi olur :D
  5. Eray Yılmaz

İnternet hızlarım neden böyle?

benim de upload ım gün geçtikçe yavaş yavaş artıyor beri download verin de yüzüm gülsün be
  6. Eray Yılmaz

Pingsiz bir Türkiye olabilir mi sizce?

O değilde ülkede düzgün alt yapı yok D:
  7. Eray Yılmaz

İnternet Hızım Artıyor

test için küçük boyutlu bir oyun indireyim dedim indirme hızım 2,0mb/s geçmedi D:
  8. Eray Yılmaz

İnternet Hızım Artıyor

L-lan benim internet hızım 25 den 15 e düşmüş yoksa sen mi girdin ?
  9. Eray Yılmaz

TT kullananlar, internet sizde de yavaşlıyor mu?

yavaşlamayı boşver durduj yere interneti kesiyorlar min 6 saat te tekrar internet geliyor
  10. Eray Yılmaz

WİFİ ADAPTÖRLERİ WİFİYİ DİBİNDE GİBİ YAPARMI YANİ SİNYAL ARTIRIRMI

hocam 2 dbi lik çekim gücü var galiba bana göre çok düşük
  11. Eray Yılmaz

300 iyi bence fakat antenin çekim gücü nedir ?
  12. Eray Yılmaz

hayır her wifi adaptörü iyi değildir hepsinin maks çekim gücü ve hızları var
  13. Eray Yılmaz

Vodafone engelli bireyler için evde internet kampanyasından almak mantıklı mı

millenicom geçin daha iyi olur http://www.onlineabonelik.com/engel_yok_kampanyasi.html
  14. Eray Yılmaz

https://www.vodafone.com.tr/evde-internet/home 2. aşamada alt yapı sorgulama var
  15. Eray Yılmaz

raporunuz varsa ve alt yapınız desteliyorsa evet normal paketlere göre daha uygun seneye şu taahhütüm biterse bende geçeceğim
  16. Eray Yılmaz

Yardım TürkNet, millenicom, netspeed kullanıcıları toplanın

türk telekom kullanıyorum bu aralar çıldırıyor aynı şekilde benide çıldırtıyor yok internet kesiliyormuş yok internet yokmuş yok internet yavaşlıyormuş arayacam türk telekomu ağza alınmayacak küfürleri edecem sonra tekrar düzeltecekler
  17. Eray Yılmaz

Türk Telekom şu an sizde de yavaş mı?

allah be**sını vermiş hala giremiyorum
  18. Eray Yılmaz

Yardım Turknet ağır download hız düşüşü

türknet kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır internet hızım biraz düşük yüklemede bir şey yok indirme hızım 25mbps olması lazım
  19. Eray Yılmaz

Türk Telekom iyice bozdu

önce sakince cops lock u kapat sonra sakin ol ayrıca türk telekom iyimiydi ki kötü oldu?
  20. Eray Yılmaz

arkadaşlar 100 mbps internetim var torentten oyun indirirken max 5.0 megabayt görüyom

10 dakika önce korsana karşıyım dediniz fakat korsanı savunuyorsunuz asıl enayi buna denir Başka bir şey demek istemiyorum Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ilerliyen zaman da demek istediğimi anlarsınız
Top Bottom