Arama sonuçları: *

1. Erdem Chan

Teknobiyotik hatalı ürün kabul etmedi

kankam keşke video olsaydı bir şekilde kendilerini temize çıkarabilirler sen yinede başvur direk tüketici hakem heyetine bu arada üstteki arkadaş 14 gün iade demiş o konuda da haklı diye biliyorum yanlış biliyor da olabilirim
  2. Erdem Chan

Teknobiyotik hatalı ürün kabul etmedi

kankam süreç uzatma tamir olacakta arayacaklarda direk elinde ürünü açmadan bir video varsa thh başvur
  3. Erdem Chan

Bigboxcollectibles.com adlı site güvenilir mi?

Firmayı daha önce duymadım fakat kısa bir araştırma yapmak istedim çok bir şey bulamadım google de vs bilgin olsun
  4. Erdem Chan

Çözüldü✓ Bu E Arşiv faturası kabul edilebilir mi? (Gençer Gaming)

fiyatlandırma 12703 olarak gözükücektir 13060 olarak değil gider veya fatura olarakta gösterebilirsin diye biliyorum
  5. Erdem Chan

İtemsatış random steam key alınır mı?

random keylerden sağlam bir oyun çıkmıyor knk paranı çöp etme
  6. Erdem Chan

İtopya'nın Yaptığı Üçkağıtçılık, Tüketici Hakem Heyeti

kankam benim anlatmak istediğim şey sen ürüne 1800 lira vermişssin örnek veriyorum para iadesi yaparsa sana 1800 geri vermek zorunda 1700 veya 1900 veremez tam tutar iletmek zorunda bunu söylüyorum isterse şuan ürünün fiyatı 1 lira olsun isterse 1tirilyon olsun ondan ziyade diğer mevzulara yorum...
  7. Erdem Chan

İtopya'nın Yaptığı Üçkağıtçılık, Tüketici Hakem Heyeti

Dostum ürünü 1800tlye almışsın sana 5000tl civarında iadeyi yapmalarını nasıl bekliyorsun ondan ziyade şu şekilde düşün sen x bir ürün aldığında ürünün fiyatı 10 liradır ve daha sonra 15 liraya yükselmiştir sen gidip 5 lirayı çektiriyor musun hayır bunuda o şekilde düşünebilirsin diğer konular...
Top Bottom